تبلیغات

بانکهايي که پرداخت وام را متوقف کردند

بانکهايي که پرداخت وام را متوقف کردند

فارس/ پس از توقف اعطاي تسهيلات در ۶ بانک بزرگ کشور، فرايند پرداخت وام در بانک کشاورزي هم از امروز متوقف شد.

پس از بسته شدن کانال اعطاي تسهيلات در 6 بانک ملي، ملت، تجارت، رفاه، صادرات و سپه، امروز در سيستم‌هاي بانک کشاورزي، فرايند پرداخت تسهيلات به استثناي تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج بسته شد.

پس از انتشار خبر توقف اعطاي تسهيلات در بانک‌هاي بزرگ، يک مقام آگاه در بانک مرکزي به خبرنگار ما گفته بود: بانک مرکزي محدوديتي در اعطاي تسهيلات براي مشتريان ايجاد نکرده است. بانک‌هاي بدهکار در حال برنامه‌ريزي براي تسويه بدهي خود به بانک مرکزي هستند و سياست‌هاي اعتباري خود را با توجه به وضعيت نقدينگي خود تنظيم مي‌کنند.

اين مقام آگاه تصريح کرد: بنابراين پرداخت تسهيلات با ميزان منابع ارتباط مستقيم دارد. از طرفي بحث انضباط مالي يکي از اصلي‌ترين برنامه‌هاي بانک مرکزي است که بر اساس آن لازم است بانک‌ها به گونه‌اي اقدام کنند که اعطاي تسهيلات از محل ايجاد مانده بدهکار نزد بانک مرکزي عملياتي نشود.

به گزارش فارس، شنيده‌ها حاکي است بانک مرکزي اين بانک‌ها را ملزم به توقف اعطاي تسهيلات کرده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.