تبلیغات

کارلوس کی‌روش در وضعیتی که هرگز ندیده بودیم

کارلوس کی‌روش در وضعیتی که هرگز ندیده بودیم

ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کی‌روش اصرار به رفتن دارد‌، این بار جدی‌تر از همیشه. او دیگر نمی‌خواهد بماند چراکه معتقد است در فوتبال ایران زیر سؤال رفته و فدراسیون فوتبال هم نمی‌تواند از برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی ایران حمایت کند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: رقبای ایران برنامه‌های زیادی برای دور برگشت دارند و در این شرایط تیم ملی هم برنامه‌ریزی خاصی انجام داده تا بتواند برای دور برگشت آماده شود اما اختلاف‌های اخیر برانکو و کی‌روش، مشکلاتی را به وجود آورده است. کی‌روش توقع داشت در این شرایط فدراسیون فوتبال پشت تیم ملی در بیاید اما گویا در جلسه‌ای که بین دو طرف برگزار شد، حرف‌هایی رد و بدل شد که حالا کی‌روش مدام تأکید می‌کند مسئول موفق نشدن تیم ملی، فدراسیون فوتبال است.
کارلوس این روزها جدی‌تر از هر زمان دیگری راغب به رفتن است. او در جلسات چند بار تأکید کرده دیگر با این شرایط نمی‌تواند در تیم ملی ایران کار کند. دور برگشت رقابت‌های مقدماتی بسیار سخت است و کی‌روش تصور می‌کند با شرایط فعلی، حتی امکان عدم صعود تیم ملی وجود دارد. ازبکستان و کره‌جنوبی تعقیب‌کننده ایران هستند و چین و قطر نیز سرمایه‌گذاری دوچندانی کرده‌اند تا بتوانند هر طور شده صعود کنند. کی‌روش به شدت نگران است و از داخل فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد او به خاطر همین نگرانی نمی‌خواهد در دور برگشت روی نیمکت ایران بنشیند و می‌خواهد عطای کار را به لقایش ببخشد.
بعضی‌ها در داخل فدراسیون می‌گویند شاید به همین دلیل است که کی‌روش این روزها روی دریافت حقوق‌های معوقه‌‌اش اصرار دارد. او به مسئولان فدراسیون گفته باید پول خود و دستیاران خارجی‌‌اش را سریعاً پرداخت کنند. شنیده می‌شود او بین 4 تا 5 ماه حقوق معوقه دارد و در آخرین جلسه‌اش با تاج تأکید کرده پولش را می‌خواهد و فدراسیون باید هرچه سریع‌تر در این زمینه اقدام کند. مشکل اینجاست که فعلاً فدراسیون با مشکلات مالی روبه‌رو است، هر چند عابدینی رئیس سازمان اقتصادی این فدراسیون، از شرایط عالی مالی‌شان حرف می‌زند، تاج اما چنین نظری ندارد و همچنان از وضعیت خراب‌شان حرف می‌زند.

43503

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.