تبلیغات

توضيحاتي درباره سفر درماني ابراهيم يزدي

توضيحاتي درباره سفر درماني ابراهيم يزدي

ايسنا/ يک عضو خانواده ابراهيم يزدي به ارايه توضيحاتي درباره روند درخواست ويزاي پزشکي از آمريکا براي درمان وي پرداخت.

محمد توسلي درباره وضعيت جسماني ابراهيم يزدي، اظهار کرد: آقاي يزدي به دليل وجود توده پانکراس مدتي در ايران تحت نظر قرار گرفتند و طي هفته‌هاي اخير بر اساس تشخيص دختر ايشان که فوق تخصص پزشکي هستند، موضوع معالجه ايشان پيگيري و با توجه به تسهيلات و روش هاي پيشرفته براي درمان اين بيماري در آمريکا، قرار شد که ادامه روند درماني ايشان در اين کشور انجام شود.

وي درباره ممنوع‌الخروجي يزدي، خاطرنشان کرد: آقاي يزدي بر اساس حکم قضايي اجازه خروج از کشور را نداشتند، اما در پي بروز بيماري به علت فوريت موضوع و بررسي هاي پزشکي قانوني ، دادستاني تهران در زماني کوتاه با خروج ايشان از کشور موافقت کردند.

اين عضو خانواده يزدي گفت: آقاي يزدي به همراه همسر خود جهت اخذ ويزاي پزشکي براي پيگيري روند درمان در آمريکا به سفارتخانه اين کشور در آمريکا مراجعه کردند، اما به دليل بسته شدن سفارت آمريکا در ترکيه به علت مسائل امنيتي و همچنين تعطيلات سال نو ميلادي، مدتي روند کار به طول انجاميد و در نهايت مقامات کنسولگري آمريکا در اسلامبول پس از موافقت با درخواست ايشان پرونده آقاي يزدي را براي اخذ تأييدات لازم به واشنگتن ارسال نمودند.

توسلي با بيان اينکه «آقاي يزدي به دلايل سوابق گذشته خود در مديريت انقلاب ممنوع‌الورود به آمريکا هستند»، افزود: درخواست ويزاي پزشکي ايشان بايد مراحل اداري لازم را در وزارت امور خارجه آمريکا طي مي‌کرد. اما ظاهرا با توجه به تغييرات سياسي که در وزارت امور خارجه آمريکا در حال انجام است، روند رسيدگي به درخواست ايشان اندکي بيش از زمان پيش‌بيني شده به طول انجاميد. به همين دليل بر اساس تصميم خانواده با مشورت دختر ايشان و همچنين يک تيم پزشکي در ترکيه، تصميم گرفته شد تا به دلايل فوريت پزشکي، ايشان در ازمير مورد عمل جراحي قرار بگيرند.

وي خاطر نشان کرد: به دليل ممنوع‌الورودي آقاي يزدي به آمريکا، در سفرهاي قبلي نيز روند اخذ ويزا با مشکلاتي مواجه و در نهايت با حضور کوتاه مدت او در اين کشور موافقت مي‌ شد.

وي درباره وضعيت ابراهيم يزدي پس از انجام عمل جراحي، عنوان کرد: عمل ايشان که توسط يک پزشک ايراني مقيم ترکيه انجام شد، موفقيت‌آميز بوده و الحمدا لله حال ايشان رو به بهبودي است.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.