تبلیغات

افتتاح متروی مشهد با حضور روحانی

بهره برداری از فاز ٣ خط یک قطار شهری مشهد مقدس، روز شنبه و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رییس‌جمهور آغاز شد.

خبرآنلاین: بهره برداری از فاز ٣ خط یک قطار شهری مشهد مقدس، روز شنبه و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رییس‌جمهور آغاز شد.

تکمیل خط یک قطار شهری مشهد با بهره برداری از فاز 3 این خط، در بهبود سیستم حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا به عنوان یکی از سیاستهای دولت تدبیر و امید، تاثیر عمده ای برجای می گذارد.

پروژه توسعه خط یک قطار شهری مشهد به طول ٤.5 کیلومتر و با دو ایستگاه «بوستان ریحانه» و «فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد» با اعتباری بالغ بر ٢٣٠ میلیارد تومان ساخته شده است.

همچنین در ادامه سفر رییس جمهور به مشهد عملیات اجرایی برقی سازی قطار مشهد-تهران آغاز می شود.

در طرح راه آهن برقی تهران-مشهد که در مدت زمان ٤٢ ماه و با اعتباری در حدود دو میلیارد دلار ساخته می شود، جابه جایی مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان با قطارهای سریع مسافری و با سیر زمانی شش ساعت انجام خواهد شد. همچنین قطارهای باری به ظرفیت حمل ١٠ میلیون تن بار در سال در این محور ارتقا خواهند یافت.

افزایش ظرفیت شبکه، افزایش ظرفیت ایستگاه های اصلی، افزایش سرعت متوسط قطارها، امکان افزایش تعداد مسافر بر واگن، کاهش تاخیرها و کاهش وابستگی به موتورهای دیزلی سنگین از مهم ترین مزایای طرح برقی سازی این خط ریلی است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار