تبلیغات

احديان: حضور بي نظير در جشنواره مطبوعات خراسان رضوي مطالبه اي براي تداوم آن است

احديان: حضور بي نظير در جشنواره مطبوعات خراسان رضوي مطالبه اي براي تداوم آن است

خراسان/حضور بي نظيراصحاب رسانه در اولين جشنواره مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي خبري خراسان رضوي، مطالبه اي براي تداوم آن در سال هاي آينده است.

مدير مسئول روزنامه خراسان در گفت و گو با ستاد برگزاري اولين جشنواره مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي خبري خراسان رضوي گفت: اصحاب رسانه خراسان رضوي همواره از جاي خالي فرصتي براي رقابت گلايه مند بودند که خوشبختانه اين اتفاق امسال و با همت خانه مطبوعات استان رخ داد. دکتر «محمد سعيد احديان» افزود: هميشه در ميان خبرنگاران اين سوال مطرح بود که چرا اين استان نبايد جشنواره اي در خور و مورد قبول داشته باشد تا بتوانند عملکرد خود را محک بزنند و رقابتي حرفه اي را تجربه کنند. وي تصريح کرد: حداقل در دهه اخير متوليان امر کوتاهي کردند و اين غفلت موجب شد تا خراسان رضوي که همگان از آن به عنوان قطب رسانه اي کشور نام مي برند در اين بخش در رديف هاي پايين جدول برگزاري جشنواره مطبوعات باشد و اين نقصي بزرگ است که به راحتي جبران نمي شود.
به گفته وي تا زماني که جشنواره سالانه مطبوعات کشور برگزار مي شد تا حدودي از عطش اصحاب رسانه مي کاست اما با توقف آن، به استان هايي چون خراسان رضوي که در آن ها جشنواره اي شکل نگرفت بيشتر ظلم شد لذا بايد نفس برگزاري اولين جشنواره مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي خبري استان را به فال نيک گرفت اگرچه ممکن است در سال اول با مشکلاتي هم مواجه شود. وي به خبرنگاران و اصحاب رسانه توصيه کرد در ساعات باقيمانده از مهلت جشنواره، آثار خود را ارسال و با متوليان برگزاري آن همراهي کنند تا زمينه و مطالبه اي براي تداوم اين جشنواره در سال هاي آينده باشد.
برابري جشنواره استاني با کشوري
وي در عين حال به عنوان رئيس هيئت مديره خانه مطبوعات خراسان رضوي گفت: هيئت مديره اين موسسه در دوره فعلي از همان ابتدا برنامه ريزي برگزاري جشنواره مطبوعات را در دستور کار قرار داد و حتي براي جبران عقب ماندگي هاي قبلي و نمايش قدرت رسانه اي خراسان رضوي در کشور، تصميم به برگزاري جشنواره منطقه اي داشت که متاسفانه با سردي مسئولان ارشد استان مواجه شد و نتوانست اين قدم بزرگ اما لازم و ضروري را بردارد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.