تبلیغات

4گوشه دنيا/ مردي که خودش را شبيه عروسک مي کند!

4گوشه دنيا/ مردي که خودش را شبيه عروسک مي کند!

برترين ها/ جاني ديلن که خودش را «عروسک زنده کن» معرفي مي کند مي گويد هيچ چيزي حتي هشدارهاي بهداشتي پزشکان نمي تواند او را از اينکه شبيه عروسک کن به نظر برسد بازدارد. او هرماه 800 دلار خرج تزريق بوتاکس و فيلر مي کند براي اينکه اينکه ظاهر پلاستيکي او خود را به اين شکل حفظ کند.
جاني که در هنگ کنگ بزرگ شده اکنون در ونکوور زندگي مي کند. او توضيح مي دهد که وقتي 5 ساله بوده اولين عروسک کن را مي گيرد. يک ماليبو کن که موهاي بلوند، چشمان آبي و مژه هاي مشکي داشته است. او بي عيب و نقص بودن را اولين بار که اين عروسک را ديده در او يافته است.
اين پسر 27 ساله خود را برنزه کرده، هميشه ناخن هاي مانيکور شده و آرايش آراسته دارد و از لنزهاي رنگي براي آبي کردن چشمانش استفاده مي کند. او حدود دو سال پيش استفاده از فيلر را آغاز کرده و اکنون همه او را با لب هاي بزرگش مي شناسند. هرچند هنوز از اندازه آن راضي نيست و سعي دارد بزرگترش کند. اخيرا دکتر به او گفته که فکر مي کند لب هاي او واقعا بزرگ هستند و استفاده بيشتر از فيلر برايش خطرناک خواهد بود. اما او اعتقاد دارد افرادي با لب هاي بزرگتر از خودش ديده و تصميم دارد پزشکش را عوض کند. جاني هيچ گاه بدون آرايش از خانه خارج نمي شود.
او از کودکي هميشه دوست داشته که يک عروسک کن باشد. علاقه او به آرايش از سنين جواني آغاز شد و بعد از ترک دانشگاه به آموزشگاه آرايشگري رفت. واکنش والدين او به آرايش جاني خوب نبود و راضي نبودند به خصوص مادرش. او زودتر به مدرسه مي رفت تا بتواند آرايش کند و قبل از آمدن به خانه آرايشش را مي شست. درحال حاضر همه چيز خوب است. آن ها مي دانند که آرايش چيزي است که او دوست دارد و با آن راحت تر است. بهترين دوست جاني «جاناتان» او را در اين کار حمايت مي کند و معتقد است که جاني الهام بخش است و نشان داده که خودتا بودن اهميت دارد و باعث شادي واقعي مي شود. او مي گويد: «خانواده من ترجيح مي دهند چهره طبيعي تر داشته باشم اما وقتي به آينه نگاه مي کنم به نظر خودم فوق العاده هستم.»
جاني قصد دارد تحت جراحي پلاستيک قرار بگيرد تا چهره اش را عروسکي تر کند و مي گويد: «من واکنش هاي زيادي را نسبت به صورتم دريافت مي کنم اما معمولا مردم آن را دوست دارند.» خيلي ها هم از او متنفرند اما برايش اهميتي ندارد که درباره او چه فکري مي کنند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: برترين ها

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.