تبلیغات

واکنش دایی به گریه کردنش برسربالین سارا عبدالمالکی

به گزارش افکارخبر،

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با راه‌آهن گفت: متاسفانه در چند بازی اخیر لیگ نتایج خوبی نداشتیم و امتیازات حساسی از دست دادیم ولی مطمئنا از فردا باید شروع تازه‌ای داشته باشیم. کادر فنی و بازیکنان مصمم هستند از این پس امتیازی از دست ندهیم. چند بار فرصت بالا آمدن در جدول را داشتیم اما از فرصت استفاده نکردیم ولی دوباره از فردا مقابل راه‌آهن روند امتیازگیریمان را شروع می‌کنیم.

او ادامه داد: به شرایط راه‌آهن و جایگاه جدولی آن کار نداریم. مطمئنا بازی با اینگونه تیم‌ها از همه مسابقات سخت‌تر است چون چیزی برای از دست دادن ندارند. ما اهداف بزرگی داریم که سعی می‌کنیم به شرایط خوب نیم‌فصل اول برگردیم و با یک پیروزی دیگر به بالای جدول نزدیک شویم.

سرمربی صبای قم در مورد شکست هفته گذشته مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: مسلما ما حق اشتباه در این مسابقات نداریم و به بازیکنان گفته بودیم اگر اشتباهی داشته باشند شکست می‌خوریم. مقابل گسترش فولاد هم اشتباه فردی موجب شد تیم از حالت خود خارج شده و استرس به بازیکنان وارد شود. چند بازی را به دلیل اشتباهات فردی از دست دادیم که باید در ادامه فصل جبران کنیم.

دایی اضافه کرد: در بازی‌های خارج از خانه حق اشتباه نداریم چون اگر گل بخوریم برگشت به شرایط مسابقه سخت است. برابر گسترش فولاد با اینکه گل اول را دریافت کردیم اما موقعیت‌های زیادی تا پایان نیمه اول از دست دادیم و در نیمه دوم هم نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. برعکس دو بازی جام شهدا که دو حریف بزرگ را شکست دادیم مقابل گسترش فولاد عملکرد بدی داشتیم و در واقع صبا نبودیم. امیدوارم از بازی با راه‌آهن نتیجه بگیریم و آبروی استان قم را حفظ کنیم.

او با اشاره به غائبان تیمش گفت: متاسفانه جلال‌الدین علی‌محمدی و سید مهدی حسینی را به دلیل مصدومیت و امیرحسین صادقی را به دلیل محرومیت مقابل راه آهن در اختیار نداریم.

سرمربی صبا در خصوص عدم استفاده از فرید کریمی مقابل گسترش فولاد عنوان کرد: او هفته گذشته پیش از بازی با گسرتش فولاد احساس مصدومیت داشت و به عنوان تعویضی وارد زمین شد. سعی داریم بهترین و آماده‌ترین نفرات را در ترکیب قرار دهیم و امیدواریم با حمایت مردم قم به پیروزی برابر راه آهن دست یابیم تا دوباره به کورس مدعیان و تیم‌های بالای جدول برگردیم. مطمئنا در بازی‌های خانگی حضور تماشاگر کمک زیادی به ما خواهد کرد.

دایی با اشاره به عیادت روز گذشته‌اش از سارا عبدالمالکی ملی پوش راگبی باز گفت: این دیدار وظیفه من بود که بروم. ان‌شاالله با همرهای دوستانم هر کمکی از دستمان برآید انجام می‌دهیم. کسانی در ورزش ما مخصوصا بانوان مظلوم واقع می‌شوند و خیلی اوقات از چنین اشخاصی خبر نداریم. حالا هم سعی داریم تنهایشان نگذاریم و کنار او و خانواده‌اش باشیم. من به عنوان نماینده دوستان خوبم به عیادت او رفتم تا مشکلاتش را برطرف کنیم.

دایی یادآور شد: هر احتمالی برای تغییر در ترکیب ما وجود دارد. از این پس تا پایان مسابقه احتمال تغییر وجود دارد و سعی داریم با مشورت کادر فنی بهترن نفرات را وارد زمین کنیم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار