تبلیغات

عدم پرداخت یارانه‌های مترو سبب قطعی برق تهران -کرج شد

به گزارش افکارنیوز،

عدم پرداخت یارانه‌های مترو تهران از سوی دولت باعث شده تا شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه مشکلات بودجه‌ای داشته باشد. علی رغم اینکه بدهی دولت به مترو چندین ساله است اما تاخیر چندماهه در پرداخت قبض برق باعث می‌شود تا شرکت برق منطقه‌ای استان البرز بدون توجه به خدمات رسانی حساس مترو، برق مصرفی این شرکت را قطع کند.

به استثنا برق فشار قوی در شبکه بالاسری خط 5، برق مصرفی در تأسیسات، پایانه‌ها، مرکز کنترل، مترو واش و ... از برق منطقه‌ای گرفته می‌شود که فعالیت این مراکز به طور مستقیم با ارائه خدمات به مسافران در ارتباط است.

کوچکترین خلل در کار مرکز فرمان مترو، خدمات رسانی به مسافران را با مشکل جدی مواجه می‌کند و برق اضطراری این مرکز به مدت کوتاهی می‌تواند جوابگوی فعالیت‌های آن باشد.

قطع برق منطقه‌ای نه تنها فعالیت مرکز فرمان بلکه فعالیت بخش‌های دیگر همانند مترو واش و تعمیرات را هم متوقف می‌کند.

هر چند که این قطع برق‌ها معمولا به خاطر پیگیری‌های شرکت بهره‌برداری مترو و تعهد به پرداخت 24 ساعته بدهی قبل از توقف قطارهای تهران- کرج وصل می‌شود اما انتظار می‌رود مسئولان استان البرز با نگاه جامع مدیریتی، مترو را همانند یک مشترک عادی نبینند و حساسیت‌های این کار را که با آسایش و جان مردم در ارتباط است درک کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.