تبلیغات

حقوق مدیران دولتی محرمانه می‌ماند؟

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تقویت رابطه دولت و ملت مطابق با ماده 35 برنامه ششم توسعه قرار بر این شد تا سامانه ای جهت نمایش حقوق مقامات دولتی راه اندازی شود.

حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گقتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان کرد: به منظور بهبود و ایجاد شفافیت اقتصادی کشور مطابق با ماده 35 برنامه ششم توسعه قرار بر این شد تا از طریق راه اندازی سامانه ای، کلیه حقوق مسئولان دولتی در این سامانه نمایش داده شود و در اختیار همگان قرار گیرد.

وی ادامه داد: در صورتی که شورای نگهبان این مصوبه را تصویب کند می توان از پرداخت حقوق‌های نجومی جلوگیری کند.

نوروزی ضمن توضیح بیشتر در خصوص این ماده عنوان کرد: به منظور تقویت رابطه دولت و ملت و نظارت متقابل نمایندگان خانه ملت مقامات دولتی موظف به راه اندازی سامانه ای جهت نمایش حقوق مقامات دولتی شده اند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: درصورت تخطی مسئولان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از طریق ارائه تذکرات و استیضاح مسئولان مربوطه اقدام به رفع معضلات خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.