تبلیغات

نقش من در تحقق هوای پاک چیست؟

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استفاده از حمل و نقل عمومی و خودروهای سالم، نقش مردم در دست‌یابی به هوای پاک است.

نقش من در تحقق هوای پاک چیست؟معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت روز هوای پاک، اظهار داشت: سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز هوای پاک برنامه‌های متعددی به منظور تنویر افکار عمومی دارد.

وی تأکید کرد: یکی از راه‌های دست‌یابی به هوای پاک، برنامه‌ریزی صحیح و اجرای برنامه‌هاست که دولت در این باره گام‌های خوبی برداشته است.

معاون رئیس جمهور افزود: همکاری شهرداری و مشارکت خود مردم از راه حل‌های دیگر دست‌یابی به هوای پاک است.

ابتکار گفت: گسترش استفاده از حمل و نقل عمومی و به کارگیری خودروهای سالم که اخذ معاینه‌فنی نشانه آن است؛ از جمله نقش مردم و مشارکت آنها برای دست‌یابی به هوای پاک محسوب می‌شوند.

وی تصریح کرد: ما گام به گام به سمت هوای پاک پیش رفته‌ایم، که بهبود وضعیت کیفی هوای کلانشهرها نسبت به سال گذشته گویای صادق این ادعا است.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.