تبلیغات

آلکسیس سیپراس وارد اصفهان شد

خبرگزاری ایسنا: نخست‌وزیر یونان دقایقی پیش وارد اصفهان شد.

«آلکسیس سیپراس»، نخست‌وزیر یونان، دقایقی پیش در رأس یک هیأت بلندپایه سیاسی، اقتصادی و تجاری به اصفهان وارد شد.

نخست‌وزیر یونان در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان مورد استقبال رسمی استاندار و مقامات عالی‌رتبه استانی قرار گرفت.

بازدید از اماکن تاریخی و دیدنی اصفهان از جمله برنامه‌های مهم رهبر چپ‌گرای سیریزا در سفر به اصفهان است. او در سفر به ایران، اصفهان را به عنوان مقصد نخست خود برگزیده است.

علاوه بر 50 کارآفرین بخش صنعت، اقتصاد و تجارت، وزرای کابینه یونان از جمله وزرای امور خارجه، محیط زیست و انرژی، دارایی، گردشگری و توسعه در این سفر، نخست‌وزیر این کشور را همراهی می‌کنند.

بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی اصفهان و آشنایی با جاذبه‌های گردشگری پایتخت و تمدن ایران از برنامه‌های مهم سفر نخست‌وزیر یونان به اصفهان است.

او فردا شب اصفهان را به مقصد تهران ترک می‌کند. گفته می‌شود امضای توافق‌نامه‌هایی در زمینه ساخت و ساز مسکن و جاده، مواد غذایی، تولیدات، کشاورزی گردشگری، صنعت دارویی، داروسازی تبادلات ارزی و بانکی و توسعه روابط فرهنگی از برنامه‌های مهم سفر سیپراس به ایران است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار