تبلیغات

خوابگاه دانشجویی طعمه حریق شد

به گزارش افکارنیوز،

سید جلال ملکی گفت: ساعت 6 و 188 دقیقه صبح امروز آتش سوزی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در خیابان انقلاب، خیابان 166 آذر به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای 2 ایستگاه سازمان در محل حاضر و امدادرسانی های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به آغاز حریق از طبقه منهای یک ساختمانی 5 طبقه اظهارکرد: محل حادثه انباری واقع در یک ساختمان 5 طبقه بود و دود زیاد از طبقه منهای یک به سایر طبقات رسیده بود.

ملکی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی آتش نشان ها به منظور امداد رسانی به افراد محبوس طبقات بالایی خاطرنشان کرد: آتش نشان ها پس از حضور در محل حادثه، به 2 گروه تقسیم شده و یک گروه نسبت به خاموش کردن آتش اقدام و گروه دیگر برای خروج دانشجویان تلاش کردند.

وی از محبوس شدن 15 دانشجو در طبقات بالایی ساختمان 5 طبقه خبرداد و تصریح کرد: 15 دانشجو در این ساختمان محبوس شده بودند که با کمک آتش نشان ها از محل خارج شده و خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: آتش نشان ها ساعت 7 و 17 دقیقه با ایمن سازی محیط، محل را ترک کردند.

ملکی با ارائه توصیه ای به صاحبان اماکنی همانند خوابگاه ها گفت: درخواست ما این است که ساختمان هایی که محل تجمع افراد است به سیستم های اتوماتیک اطفای حریق مجهز شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.