تبلیغات

اختلاف مالی پدر و فرزند، پدر را به کام مرگ کشید

به گزارش افکارخبر،

دوم بهمن ماه امسال مرگ مشکوک مردی 65 ساله در یکی از بیمارستان‌‌های تهران توسط کلانتری 125 یوسف‌آباد به سجاد منافی‌آذر بازپرس کشیک ویژه قتل تهران گزارش شد.

براساس اطلاعات دریافتی، پس از مرگ این مرد 65 ساله در بیمارستان که آثار ضرب و جرح بر بدن وی مشهود بود، پسر 29 ساله جانباخته به پلیس گفت پدرم به داخل دستشویی رفته بود که به ناگاه در آنجا بدحال شده و بر روی زمین افتاد و من وی را به بیمارستان منتقل کردم.

تحقیقات ادامه یافت تا اینکه همسر مقتول و پسر دیگرش عنوان کردند که پسر 29 ساله این مرد با پدرش مشکلات مالی داشته و با وی درگیری فیزیکی پیدا کرده و وی را ضرب و جرح کرده و حال پدرش خراب شده است.

به دنبال اظهارات مادر و برادر مظنون به قتل، پسر 29 ساله وی این اتهام و موضوع درگیری فیزیکی با پدرش را تکذیب کرد در حالیکه نظریه پزشکی قانونی نیز ضرب و جرح را تائید کرده و 14 صدمه بر پیکر مرد متوفی مشاهده شده است.

به دنبال اظهارات همسر و فرزند مقتول، پسر 29 ساله پنج‌شنبه گذشته بازداشت شد و به دستور بازپرس منافی‌آذر برای تحقیقات به مدت 10 روز در اختیار مأموران اداره 10 آگاهی قرار گرفت.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار