تبلیغات

ضرب‌وجرح پژوهشگر ميراث فرهنگي توسط ضاربان سکه‌هاي تقلبي

ضرب‌وجرح پژوهشگر ميراث فرهنگي توسط ضاربان سکه‌هاي تقلبي

ايلنا/ يکي از پژوهشگران ميراث فرهنگي کشور که به صورت پروژه‌اي با سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همکاري مي کند هفته گذشته توسط ضاربان سکه هاي تقلبي با چاقو و پنجه بوکس مورد ضرب و جرح قرار گرفت و مجروح شد.

اين پژوهشگر ميراث فرهنگي کشور اظهار کرد: هفته گذشته دو فرد ناشناس که مدعي بودند کارشناس باستان شناسي هستند در يک تماس تلفني و ملاقات حضوري از من درخواست کردند که به تشخيص و ارزيابي تعدادي از سکه هاي تاريخي بپردازم.
او افزود: پس از آنکه متوجه شدم اين افراد ضارب سکه هاي تقلبي هستند با پليس تماس گرفتم و گزارشي از فعاليت هاي غيرمجاز اين افراد تهيه کردم. به طوري که پس از پيگيري اداره آگاهي و جمع آوري کارگاه ضرب سکه هاي تقلبي، اين افراد متواري شدند.
به گفته شاهسواراني، اما يکشنبه هفته گذشته درحالي که از محل کار خود خارج مي شدم توسط همين افراد با چاقو و پنجه بوکس مورد ضرب و جرح قرار گرفتم و مجروح شدم.
او گفت: درحال حاضر اين ضاربان سکه هاي تقلبي که به گفته خودشان فارغ التحصيل رشته باستانشناسي از دانشگاه کاشان بودند درحال حاضر متواري هستند و سازمان ميراث فرهنگي نيز در حال پيگيري اين ماجرا است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايلنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.