تبلیغات

دختران تهران پاتوق‌دار مي‌شوند

دختران تهران پاتوق‌دار مي‌شوند

ايسنا/ مديرکل امور بانوان شهرداري تهران گفت: قرار است دو شهردخت در منطقه ۱ و ۳ در نزديکي دانشگاه‌هاي الزهرا(س) و شهيد بهشتي در شش ماهه اول سال ۹۶ راه‌اندازي شود. اين مکان‌ها مي‌تواند به عنوان يک پاتوق سالم براي دختران مورد استفاده قرار گيرد.

الهه عطايي افزود: هدف از راه‌اندازي مراکز شهردخت فراهم‌سازي شرايطي مطلوب براي دختران براي گذران و غني‌سازي اوقات فراغتشان است و دانشجويان بويژه دانشجويان خوابگاهي بدون نياز به طي مسافت زيادي بتوانند از امکانات فراغتي بهره ببرند.

وي با بيان اينکه اکنون يک شهردخت در منطقه ۶ در حال فعاليت است،گفت: مراکز شهردخت شامل امکاناتي چون استراحتگاه،کافي شاپ و سالن نمايش فيلم مي‌شود که استراحتگاه و سالن نمايش فيلم رايگان در اختيار دختران قرار مي‌گيرد.

مديرکل امور بانوان شهرداري تهران درباره مراکز شهربانو اظهارکرد: قصد داريم باتوجه به اقتضائات محله‌اي براي مراکز شهربانو در سال ۹۶ برنامه‌ريزي کنيم اين در حاليست که تاکنون دستورالعمل يکساني براي همه شهربانوها داشته‌ايم.

وي افزود: تلاش مي‌کنيم ابتدا مخاطب‌سنجي کنيم و در هر منطقه بر اساس مخاطبان خود به زنان خدمات ارائه دهيم چراکه در هر منطقه بسته به وضعيت مالي، سطح فرهنگي و تحصيلات لازم است برنامه‌ريزي متفاوتي انجام دهيم.

مديرکل امور بانوان شهرداري تهران با بيان اينکه هنوز نتوانسته‌ايم در هر منطقه دو شهربانو راه‌اندازي کنيم گفت: انجام اين کار در برنامه درازمدت ماست و تحقق آن زمان‌بر و هزينه‌بر است البته در مناطق ۸ و ۱۴ اين موضوع را عملياتي کرده‌ايم و تا پايان سال درمنطقه ۱۶ يک شهربانو را راه‌اندازي مي‌کنيم، همچنين قرار است تا پايان بهمن‌ماه يک بوستان بانوان در منطقه ۴ واقع در لويزان افتتاح کنيم.

عطايي در پايان اظهارکرد: در قالب طرح «غنچه‌هاي شهر» نخستين جشن عبوديت را براي دختران ۹ ساله در بهمن ماه برگزار مي‌کنيم علاوه بر آن قرار است جشني را با عنوان «گنج عشق شهر» در اسفندماه براي زوجيني که بيش از ۵۰ سال با هم زندگي کرده‌اند، برپا کنيم.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.