تبلیغات

زمان برگزاري بخش استاني جشنواره فيلم فجر تغيير کرد

زمان برگزاري بخش استاني جشنواره فيلم فجر تغيير کرد

مهر/ تاريخ برگزاري بخش استاني سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر تغيير کرد و اين رويداد در استان‌ها از ۱۴ تا ۲۱ بهمن برگزار مي‌شود.
بر اساس اعلام بخش خبري سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر به درخواست تماشاگران در شهرستان‌ها و احترام به شور جشنواره‌اي علاقمندان به سينما، اين جشنواره همزمان با تهران در شهرهاي مختلف برگزار خواهد شد؛ گرچه به نظر مي‌رسد منظور از خبر جشنواره اين بوده که جشنواره همزمان با تهران به پايان مي‌رسد و اين همزماني که بدان اشاره شده شده مختص تاريخ آغاز جشنواره نيست.
بر اساس گزارش دبيرخانه فجر، سي و پنجمين دوره جشنواره فيلم فجر از ۱۴ تا ۲۱ بهمن ماه برگزار و جشنواره همزمان با تهران پايان خواهد يافت. البته باز هم به نظر مي‌رسد منظور از عنوان سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر، بخش استاني آن بوده نه برگزاري آن در تهران.
و اما تغيير روز پاياني جشنواره هم به دليل همزماني با شب شهادت حضرت فاطمه(س) است و در نهايت مراسم اختتاميه جشنواره در ۲۱ بهمن ماه و شب ۲۲ ام بهمن برگزار مي شود.
اين خبر در حالي اعلام مي شود که بابک رضايي مدير امور استان‌هاي سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر در تاريخ ۱۰ دي ماه اعلام کرده بود: برنامه اکران فيلم‌هاي سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر در مراکز استان‌ها به مدت ۱۰ روز از تاريخ ۱۶ تا ۲۶ بهمن ماه درنظر گرفته شده است.
از سوي ديگر لازم است به اين نکته اشاره شود در خبري که ۱۲ مهر ماه از سوي جشنواره اعلام شد آمده بود: «سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر به دبيري محمد حيدري ۱۲ تا ۲۲ بهمن در تهران و سراسر کشور برگزار مي شود.»
در تاريخ ۲۸ آذر در خبر ديگري آمده بود: «بخش ملي سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر از ۱۱ تا ۲۲ بهمن ماه به دبيري «محمد حيدري» برگزار خواهد شد.»
حيدري در تاريخ ۱۳ دي ماه اعلام کرده بود: «امسال فعاليت سينماي رسانه‌هاي گروهي، شنبه دهم بهمن ماه، يک روز زودتر از شروع برنامه جشنواره در سينماهاي ديگر کليد خواهد خورد تا با توجه به فشردگي برنامه نمايش فيلم‌ها، اهالي رسانه بتوانند در فشار کمتر و شرايط مطلوب‌تري به فعاليت بپردازند.»


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.