تبلیغات

بلوک غیرمدیریتی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران کرمان عرضه می‌شود

تعداد سهام قابل عرضه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان 10 میلیون و 5 هزار سهم و معادل 5 درصد از سهام این شرکت است که به طور یک‌جا و شرایطی به فروش می‌رسد.

به گزارش شمانیوز:  تعداد سهام قابل عرضه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان 10 میلیون و 5 هزار سهم و معادل 5 درصد از سهام این شرکت است که به طور یک‌جا و شرایطی به فروش می‌رسد.

همچنین سرمایه پایه شرکت 200 میلیون و 100 هزار سهم است و قیمت پایه کل این عرضه نیز 117 میلیارد و 558 میلیون و 750 هزار ریال است.

در این معامله، لازم است کارگزار خریدار سپرده حضور در رقابت (معادل 3 درصد ارزش پایه) را به صورت نقدی یا ضمانت‌نامه بانکی بدون قید و شرط (دست کم سه ماهه) از مشتری دریافت کرده و به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه تحویل دهد که در صورت تحویل این سپرده به شرکت مذکور باید تاییدیه آن به مدیریت بازار فرابورس ایران ارائه شود.

کاگزار خریدار همچنین باید حداکثر طی 9 روز کاری پس از انجام معامله، کل ثمن معامله را به صورت نقدی به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز کرده و تاییدیه آن را به معاونت عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران تحویل دهد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.