تبلیغات

«مايکل مور» از مبارزه با ترامپ گفت

«مايکل مور» از مبارزه با ترامپ گفت

مهر/ مايکل مور همچنان به انتقاد صريح از دونالد ترامپ رييس جمهوري منتخب آمريکا ادامه مي‌دهد.
مايکل مور بار ديگر تاکيد کرد به انتقاد از ترامپ ادامه مي‌دهد و افکارش را درباره رييس جمهور منتخب اعلام کرد.
وي گفت: بايد به ترامپ با کلماتي که خودش به کار مي‌برد جواب داد. من مي شنوم که مردم مي‌گويند: نه او واقعا در مرز ديوار نمي‌کشد. اما من مي‌گويم چرا او اين کار را مي‌کند. او به هر حال بايد يک جوري اين ذهنيت ديوار را عملي کند.
کارگردان «بولينگ کلمباين» همچنين گفت ترامپ قطعا مسلمانان را از ورود به آمريکا منع خواهد کرد.
وي افزود: او ممنوعيت ورود مسلمانان به خاک آمريکا را وضع مي‌کند و کلا اجازه نمي‌دهد مسلمانان وارد خاک آمريکا شوند. او فقط احتياج به بهانه‌هايي براي سرپوش گذاشتن به اين مساله دارد.
مور با تاکيد بر اين که ترامپ بيشترين قوانيني را که اوباما وضع کرده باطل مي‌کند گفت اما هنوز طرفداران او فکر مي‌کنند او ورود همه مسلمانان را منع نخواهد کرد و مانع ورود آنها از برخي از کشورها مي‌شود.
مور افزود نگران است که ترامپ به کدهاي سلاح‌هاي هسته‌اي دسترسي داشته باشد و گفت: آرزويم اين است که او به يک بازپروري رواني برود زيرا واقعا مطمئنم که او يک خودشيفته خطرناک است.
اين کارگردان به واکنش‌هاي ترامپ در برابر انتقادها نيز اشاره کرد و از جمله به انتقادهاي مريل استريپ در برنامه اهداي جوايز گلدن گلوب پرداخت و گفت ترامپ فوري با توييت کردن پاسخ او را داد در صورتي که به مسايل مهمي که آن موقع در کشور اتفاق افتاده بود هيچ توجهي نکرد. وي از جمله به تيراندازي در فورت لودردال و تيراندازي پليس در اورلاندو اشاره کرد و نيز از کره شمالي ياد کرد که احتمال خطر براي آمريکا مطرح بود، اما هيچ‌کدام اين موارد ذهن ترامپ را درگير نکرد و او داشت جواب مريل استريپ را مي‌داد.
اين مستندساز افزود با همه اينها فکر نمي‌کند که بايد از ظهور ترامپ ترسيد. به جاي آن نبايد او را حمايت کرد. وي گفت: شجاع باشيد، قوي باشيد، فعال باشيد و ...
مور پيشتر اعلام کرده بود در تظاهرات ضد ترامپ که در آستانه مراسم تحليف روز پنجشنبه در نيويورک برگزار مي‌شود شرکت خواهد کرد.
او تاکيد کرد نبايد هيچ هفته‌اي بدون خطاب قرار دادن اعضاي کنگره يا سناتورها بگذرد. بايد به صورت نرمال و روتين اين اعتراض‌ها را انجام داد و حتي بايد به اين فکر کرد که مانع ورود او به انجمن شهر، مدرسه و غيره شد. مور افزود: تا زماني که ما نخواهيم اين تغيير شروع نمي‌شود.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.