تبلیغات

معرفي نخبگان دانشگاه تهران در قالب سرباز محقق به دانشگاه دفاع ملي

معرفي نخبگان دانشگاه تهران در قالب سرباز محقق به دانشگاه دفاع ملي

ايسنا/ دانشگاه تهران و دانشگاه عالي دفاع ملي تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند.
اين تفاهم‌نامه همکاري بين دکتر محمود نيلي احمدآبادي، رييس دانشگاه تهران و سرتيپ پاسدار احمد وحيدي، رييس دانشگاه عالي دفاع ملي به امضا رسيد.
رفع نيازهاي علمي و هم‌چنين شناسايي و رفع نيازهاي جامعه، به‌منظور فراهم آوردن زمينه مساعد براي تعامل سازنده از مفاد اين تفاهم‌نامه است.
هم‌چنين از ديگر محورهاي اين تفاهم‌نامه همکاري مي‌توان به انجام طرح‌هاي تحقيقاتي، برگزاري همايش‌هاي داخلي و بين‌المللي مشترک، برگزاري ميزگردها، سخنراني‌ها و همايش‌هاي تخصصي محدود اشاره کرد.
بر اساس اعلام روابط‌عمومي دانشگاه‌تهران، معرفي و به‌کارگيري نخبگان و استعدادهاي برتر در قالب سرباز محقق، تبادل و غني‌سازي بانک‌هاي اطلاعات اساتيد و پژوهش‌هاي حوزه علوم راهبردي، اطلاع‌رساني و فراهم کردن زمينه بهره‌مندي از شخصيت‌هاي علمي، مهمانان و هيأت‌هاي خارجي طرفين، شناخت فناوري‌هاي قدرت‌ساز و آينده‌نگار فناوري و مدل‌سازي و شبيه‌سازي ابرسامانه‌ها و سامانه‌هاي پيچيده سخت و نرم با استفاده از نظريه‌هاي جديد، از ديگر اهداف اين تفاهم‌نامه به شمار مي‌رود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.