تبلیغات

مسئوليت اين نتايج با منصوريان است

مسئوليت اين نتايج با منصوريان است

کاپ/ مدافع اسبق استقلال گفت: اين تيم بيش از حد بازيکن معمولي دارد.
قرباني، در خصوص شکست استقلال در هفته هفدهم و انتقاداي صورت گرفته از منصوريان مبني بر اينکه او هنوز سيستم و ترکيب استقلال را پيدا نکرده است اظهار داشت: اين انتقادها تا حدود زيايدي درست است چون استقلال بايد تا الان سيستم و ترکيب مورد نظرش را پيدا مي کرد.بايد ديد چرا چنين شرايطي ايجاد شده و در تيم چه خبر است ولي من معتقدن استقلال بيش از حد بازيمن معمولي دارد.بازيکنان استقلال خوب و در يک سطح هستند ولي تيمي که مي خواهد قهرمان شود نبايد اينقدر بازيکن معمولي داشته باشد.
او افزود: استقلال بازيکن تاپ يا ستاره ندارد و اين نظر من است.شما مي‌بينيد که دو سه مدعي ديگر قهرماني بازيکن ستاره دارند و همين موضوع به آنها کمک مي‌کند.در تيمي مثل بارسلونا هم چند ساره حضور دارند و ديگر بازيکنان معمولي هستند و به ستاره هاي تيم کمک مي کنند.
قرباني در رابطه با انتقادهاي صورت گرفته از عليرضا منصوريان گفت: فوتبال همين است و وقتي تيم نتيجه نمي گيرد مربي مسئول است.مسئوليت نتايج استقلال هم با منصوريان است و فوتبال چنين قاعده اي دارد.برخي انتقادها مغرضانه است ولي برخي هم دلسوزانه است که منصوريان بايد به آنها گوش دهد.
قرباني درخصوص اضافه شدن جباروف و تيموريان به استقلال گفت: من معتقدم آنها بازيکنان خوبي هستند. تيموريان کاپيتان تيم ملي بوده و تجربه بالايي دارد و مي‌تواند در ميانه ميدان يک ليدر براي استقلال باشد. جباروف هم کاپيتان تيم ملي ازبکستان است و سابقه درخشاني در فوتبال آسيا دارد. آنها بازيکنان باکيفيتي هستند و معتقدم براي استقلال خريدهاي خوبي به‌شمار مي‌روند.
قرباني درمورد جدايي بختيار رحماني از استقلال خاطرنشان کرد: اين جدايي دليلي بر ضعف فني بختيار نيست. گاهي اوقات ممکن است يک بازيکن نتواند توانايي‌هايش را در يک تيم به نمايش بگذارد يا آن تيم نمي‌تواند از پتانسيل‌هاي آن بازيکن به‌خوبي استفاده کند. من معتقدم بختيار بازيکن بزرگي است و براي او در تيم جديدش آرزوي موفقيت مي‌کنم. رحماني حتي مي‌تواند به تيم ملي هم دعوت شود.
قرباني در پاسخ به اين سؤال که آيا قبول داري شانس قهرماني استقلال در ليگ برتر کم است، گفت: نگاهي به جدول نشان مي‌دهد که استقلال کار سختي براي قهرماني دارد و رقيبان اين تيم سرحال هستند.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.