تبلیغات

کیفیت لبنیات ایران بسیار بالاست

رییس سازمان دامپزشکی دانمارک گفت: دانمارک و ایران از گذشته تولیدکننده مواد لبنی بودند و لبنیات ایرانی کیفیت بسیار بالایی دارد.

به گزارش شمانیوز:«پراستارک هنریکسون» در آیین امضای تفاهمنامه همکاری در زمینه بهداشت دام و دامپزشکی با جمهوری اسلامی ایران که در تهران برگزار شد، افزود: اکنون میزان صادرات دانمارک به ایران در حال رشد است اما محدودیت دارد و امیدواریم با امضای این تفاهمنامه بتوانیم این مبادلات را افزایش دهیم.

هنریکسون اضافه کرد: دانمارک می تواند راهی برای ورود محصولات ایرانی به بازار دانمارک و اتحادیه اروپا باشد و برای گسترش همکاری های آینده پایه و اساسی را ایجاد کند تا حجم صادرات و واردات 2 کشور افزایش پیدا کند.

وی افزود: برای صادرات لبنیات ایران به اروپا فقط کیفیت محصولات نیست بلکه بهداشت دام را نیز باید در نظر گرفت و امیدواریم این یادداشت تفاهم، تسهیل کننده روند ورود ایران به بازار لبنیات اروپا باشد.

رییس سازمان دامپزشکی دانمارک گفت: به دلیل اهمیت و جایگاه دامپزشکی در کشور ما، همه مجوزهای واحدهای تولیدی، داروخانه ها و حتی تعیین رییس سازمان دامپزشکی این کشور باید به تایید ملکه یا پادشاه برسد که سابقه این امر به 400 سال پیش برمی گردد.

رییسان سازمان دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی دانمارک امروز (سه شنبه) تفاهمنامه همکاری را در زمینه بهداشت دام و دامپزشکی امضا کردند.

در این تفاهمنامه بر فراهم سازی زمینه های تجارت ایمن و امن برای فعالان اقتصادی 2 کشور، همکاری علمی، پیشگیری علیه بیماری های فرامرزی و توسعه همکاری های آزمایشگاهی در عرصه بهداشت آبزیان و ماهیان سردآبی تاکید شده است.

استفاده از فناوری های نوین در تولید دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و تسهیل روند صادرات و واردات محصولات 2 کشور از دیگر مفاد این تفاهمنامه به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، پادشاهی دانمارک به پایتختی کپنهاگ در شمال اروپاست که پنج میلیون و 500 هزار نفر جمعیت دارد.

جزایر فارو و گرینلند بخشی از پادشاهی دانمارک به‌شمار می‌آیند که به ترتیب در سال‌های 1948 و 1979 به آنها خودگردانی داده‌است.

دانمارک جنوبی‌ترین کشور اسکاندیناوی و همسایه آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند.

دانمارک از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه نخست جهان و از نظر درآمد سرانه در رتبه هفتم جهان قرار دارد.
منبع:ایرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.