تبلیغات

طعمه یابی سارقان از طریق سایت دیوار

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  بیست و یکمین روز مهرماه امسال تصادفی در خیابان شریعتی پایین‌تر از پل رومی روی داد که در این حادثه ترک‌نشین یک موتورسیکلت آپاچی سفیدرنگ کشته شد و راننده نیز به سبب مصدومیت به بیمارستان منتقل شد.

براساس اطلاعات دریافتی، در این تصادف یک ماکسیما نقره‌ای با یک موتور آپاچی سفید رنگ تصادف کرده است که به گفته مأمور راهنمایی و رانندگی تصادف عمدی بوده است.

راننده موتورسیکلت دارای 7 فقره سوء سابقه و ترک‌نشین این موتور نیز 2 فقره سوء سابقه در پرونده خود دارند.

افسر راهنمایی و رانندگی در هنگام حضور در صحنه عنوان کرد که خانمی را دیدم که با فریاد «دزد دزد» در خیابان دنبال مردی می‌دوید که به سرعت به سمت موتور سیکلت روشن آماده حرکت رفت و سوار آن شد و من نیز مدتی طول کشید تا مگان خود را سوار شده و به دنبال سارق بروم که پس از سوار شدن و طی مسیری تجمع مردم در خیابان شریعتی را دیدم و گمان کردم که سارق را دستگیر کرده‌اند در حالیکه علت تجمع مردم تصادف ماکسیمای نقره‌ای و موتور سیکلت آپاچی بود.

افسر در اظهارات خود افزوده است که من در هنگام ورود در صحنه دیدم که زن پس از رسیدن به محل صحنه به سرعت کیفی را از دست موتور سواران گرفت که بعد متوجه شدم این زن، همسر راننده ماکسیما است.

براساس اطلاعات، پرونده این تصادف در دادسرای ناحیه 32 راهور بررسی شد و برای راننده ماکسیما قرار کفالت گذاشته شده و وی آزاد شد اما خانواده مقتول ادعا می‌کند که این قتل عمدی بوده در نتیجه پرونده به دادسرای جنایی می‌رود.

در ادامه رسیدگی به این پرونده، راننده موتور آپاچی سفید رنگ در مقابل بازپرس عنوان می‌کند که من و دوستم در خیابان شریعتی به دنبال خرید خودروی سالم بودیم که در اولین مغازه چنین خودرویی پیدا نکردیم؛ به مغازه دوم رجوع کردیم که به ناگاه خودرویی از پشت با ما تصادف کرد و من دیگر هیچ نفهمیدم.

اما راننده ماکسیما در مقابل بازپرس گفت: من گوشی سامسونگ Note 5 خود را در سایت دیوار برای فروش آگهی کردم و برای ساعت 15 روز 21 مهرماه با یک مشتری در نزدیکی پل صدر قرار گذاشتم.

وی ادامه داد: خریدار بر روی صندلی جلوی خودرو نشست و شروع به چانه زدن در خصوص قیمت کرد و در نهایت باهم کنار آمدیم و قرار شد تا مبلغ گوشی را از طریق عابربانک به حساب من منتقل کند.

راننده ماکسیما ادامه داد: روبروی سینمایی در خیابان شریعتی مقابل ATM توقف کردم و همسر من از خودرو پیاده شد تا پس از پیاده شدن مرد در صندلی جلو بنشیند که ناگهان مرد شروع به فرار کرد و من و همسرم به دنبالش دویدیم اما نتوانستم وی را بگیرم در نتیجه سوار خودرو شده و به دنبال آنها رفتم.

وی افزود: موتور آپاچی با سرعت از بین خودروها لایی کشیده و فرار می‌کرد اما به ناگاه یک خودروی 206 که پارک شده بود راه وی را سد کرد و وی ابتدا به خودروی 206 برخورد کرد، کنترل موتور از دست راننده خارج شده و به ماکسیمای من برخورد کرد و هیچکدام از سرنشینان موتور سیکلت کلاه ایمنی نداشتند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار