تبلیغات

بررسی ابعاد درگیری مأموران شهرداری منطقه ۲ با کارکنان کارواش در صحن شورا

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  با اشاره به فیلم منتشر شده از درگیری و نزاع مأموران شهرداری منطقه 2 و کارکنان کارواش،اظهار کرد: قبل از درگیری که فیلم آن منتشر شده است دو شب جلوتر مأموران شهرداری منطقه 2 به محل کارواش مراجعه کرده و در واقع درگیر ابتدایی بین ماموران شهرداری و کارکنان کارواش رخ داده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نمی‌توان به طور دقیق در خصوص اتفاق صورت گرفته اظهار نظری کرد،بیان داشت: بعد از این اتفاق تعدادی از اعضاء به محل درگیری مراجعه کردند و گزارشاتی را تهیه کردند.

شاکری ادامه داد: این کارواش جزء زمین‌های مسجد بود و در واقع بایستی عقب نشینی کند که البته بخشی از درگیری هم به همین خاطر بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران بیان داشت: بنده بعد از این اتفاق با شهردار منطقه 2 صحبت کرده‌ام و در توضیحات شهردار را نیز شنیده‌ام که در اسرع وقت این موضوع در صحن شورا بررسی خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه نبایستی حق و حقوقی از هیچ کس چه کارکنان کارواش و یا مأموران شهرداری منطقه 2 ضایع شود،گفت: نباید همانند  آتش سوزی در خیابان جمهوری عجولانه تصمیم بگیریم و  ابعاد حادثه بایستی مورد تحلیل قرار بگیرد.

 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار