تبلیغات

رئيس بسيج جامعه پزشکي: آماده اعزام به سوريه هستيم

رئيس بسيج جامعه پزشکي: آماده اعزام به سوريه هستيم

ميزان/ رئيس سازمان بسيج جامعه پزشکي گفت: بسيج جامعه پزشکي رسما اعلام کرده که هم توانايي اعزام تيم پزشکي به مناطق درگير را دارد و هم مي تواند در زمينه پذيرش مجروحان در داخل کشور و درمان آنها اقدام کند.
رئيس زاده
محمد رئيس‌زاده مسئول سازمان بسيج جامعه پزشکي کشور اظهار کرد: نه تنها در سوريه بلکه در هريک از کشورهاي مسلمان منطقه اگر به کمک هاي بسيج جامعه پزشکي احتياج پيدا شود، ما آمادگي اعزام را داريم.
وي با بيان اينکه براي بسيج جامعه پزشکي، صرفا ماموريتي که بر عهده دارد مهم است تصريح کرد: ما به حواشي حضورمان در مناطق ماموريت کاري نداريم؛ براي بسيج جامعه پزشکي در حين ماموريت مهم نيست که چه کسي به جز خودش براي کمک به مردم حضور دارد و چه کسي حضور ندارد.

رئيس بسيج جامعه پزشکي ادامه داد: در صورت اعلام نياز کشورهاي منطقه، هرگونه کمک فني و تخصصي و همچنين خدمات بهداشتي و درماني که از دستانمان بربيايد را در حد وسع خودمان انجام مي دهيم و ارائه اين خدمات ارتباطي به حضور نيروهاي درماني ساير کشورها در مناطق درگير ندارد.

توانايي اعزام تيم پزشکي به مناطق درگير را داريم
رئيس زاده در ادامه با بيان اينکه بارها و بارها اين اتفاق افتاده که مجروحين کشورهاي اسلامي براي ادامه روند درمان خود به ايران بيايند عنوان کرد: بسيج جامعه پزشکي رسما اعلام کرده که هم توانايي اعزام تيم پزشکي به مناطق درگير را دارد و هم مي تواند در زمينه پذيرش مجروحان در داخل کشور و درمان آنها اقدام کند.

هنوز نتوانسته ايم تيم پزشکي به يمن اعزام کنيم
وي در بخش ديگري از صحبتهاي خود گفت: متاسفانه هنوز نتوانسته ايم تيم پزشکي به يمن اعزام کنيم؛ بسيج جامعه پزشکي آمادگي اين اعزام را دارد اما بايد مسير مطمئني هم در اين زمينه وجود داشته باشد.

تنها شهيد بسيج جامعه پزشکي در سوريه
رئيس زاده در پايان يادي از تنها شهيد بسيج جامعه پزشکي در سوريه کرد و گفت: شهيد محمد حسين قاسمي از جمله پزشکان سازمان بسيج پزشکي و از تکنسين هاي اتاق عمل بود که در جريان درگيري هاي سوريه به شهادت رسيد؛ ياد اين نيروي خدوم و دلسوز بسيج جامعه پزشکي را گرامي مي داريم.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.