تبلیغات

حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت + تصاویر

آتش سوزی سونا و جکوزی یک واحد مسکونی درشرق تهران، با حضور به موقع و سرعت عمل آتش نشانان مهار شد.

به گزارش خبرنگار گروه حوادث باشگاه خبرنگاران جوان، طی تماس شهروندان در ساعت 19:32 با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه های 19 و 103 به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی را به محل حادثه در منطقه تهرانپارس، خیابان 152 غربی اعزام کرد. حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت

مصطفی خوشبوئی افسر آماده منطقه 3 عملیات آتش نشانی تهران در این مورد بیان کرد: آتش سوزی از قسمت سونا و جکوزی یک واحد مسکونی در طبقه پنجم این ساختمان 5 طبقه ی تک واحدی شروع شد که با حضور به موقع و سرعت عمل آتش نشانان مهار شد.

حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت

وی اضافه کرد: با شعله ور شدن قسمت سونا و سوختن دیوارهای چوبی آن هر لحظه امکان داشت آتش به داخل اتاق های خواب و کل واحد مسکونی کشیده شود که نیروهای آتش نشانی بلافاصله با یک رشته لوله آبدهی آتش سوزی را در همان محل شروع در قسمت سونا مهار و کاملا خاموش کردند.

حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت

خوشبوئی تاکید کرد: همزمان گروه دیگر آتش نشانان به جستجو در داخل اتاق ها و نیز راهروها و آسانسور که دچار دودگرفتگی شده بود، پرداختند که مشخص شد هیچ یک از ساکنان در این حادثه گرفتار و یا مصدوم نشده بود.

حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت

افسر آماده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی تحت بررسی است، گفت: آتش نشانان پس از مهار کامل آتش با بکارگیری فن فشار قوی، دودهای ناشی از این آتش سوزی را از داخل ساختمان به بیرون تخلیه و محل حادثه را ایمن کردند.

حریق سونای خانگی در شرق تهران/ حادثه خسارت جانی نداشت

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.