تبلیغات

عراق سرانجام با اوپک هماهنگ شد

عراق سرانجام با اوپک هماهنگ شد

ميزان/ اطلاعات بارگيري نفتکش‎ها نشان مي‎دهد صادرات نفت از پايانه‎هاي صادرات نفت در جنوب عراق از زمان آغاز اجرايي شدن توافق اوپک، کاهش يافته است.

به گزارش رويترز از لندن، طبق اطلاعات بارگيري کشتي‎ها و همچنين اعلام يک منبع صنعتي، در روزهاي سپري شده از ماه ژانويه سال ٢٠١٧ ميلادي صادرات نفت خام عراق کاهش داشته است.

پيش از اين، پافشاري عراق بر مستثني شدن از توافق کاهش توليد از يک سو و برنامه‎هاي اوليه بارگيري نفتکش‎ها از سوي ديگر سبب شد درباره پايبندي اين کشور به توافق ياد شده، ترديدهايي ايجاد شود.

طبق توافق اوپک، عراق بايد توليد روزانه نفت خود را ٢١٠ هزار بشکه در روز کاهش دهد.

اطلاعات کشتيراني ياد شده نشان مي‎دهد که در ١٦ روز نخست سال جاري ميلادي، عراق تاکنون روزانه سه ميليون و ٢٥٠ هزار بشکه نفت صادر ‎کرده، در حالي که اين رقم در ماه دسامبر سال ٢٠١٦ ميلادي سه ميليون و ٥١٠ هزار بشکه در روز بوده است.

پيش از اين افزون بر عراق، بسياري از ديگر اعضاي اوپک، از جمله عربستان، کويت و امارات اجراي توافق اوپک براي کاهش توليد را آغاز کرده بودند، در حالي که برخي کارشناسان غربي نسبت به پايبندي اين کشورها به توافق، ابراز بدبيني کرده بودند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.