تبلیغات

قرار سنگین برای شاه مازندران

به گزارش افکارخبر،

دادستان مرکز مازندران با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی با هرگونه شرارت و ناامنی برخورد جدی خواهد کرد، گفت: برای شروری که در فضای مجازی رجزخوانی کرده بود، قرار سنگینی صادر شده است.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، دادستان مرکز مازندران با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره‌سازی قلابی درست کنند، افزود: دستگاه قضایی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی با هرگونه شرارت برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در هزار کیلومتر آن طرف‌تر جوانان غیور ما در حال مبارزه با ناامنی‌ها هستند تا امنیت را برای ما به ارمغان آورند اظهار داشت: در عین حال شاهد آن هستیم که برخی در داخل جامعه در تلاش هستند تا آرامش مردم را سلب و ایجاد ناامنی کنند.

حجت‌الاسلام جعفری اظهار داشت: هرجا که صحبت از اراذل و اوباش یا افرادی که مخل امنیت جامعه هستند می‌شود، دستگاه قضایی و انتظامی با اولویت با این موارد برخورد می‌کند زیرا حق اولیه و ضروری مردم است که از آرامش برخوردار باشند.

وی یادآور شد: ما نه تنها جایگاهی برای افراد شرور و اراذل و اوباش در جامعه قائل نیستیم بلکه با این‌گونه رفتارهای مجرمانه در فضای عمومی بشدت برخورد می‌کنیم و طبق آمار دستگاه قضایی و عملکردها نشان می‌دهد که شدیداً با عوامل ناامنی در جامعه برخورد خواهیم کرد.حجت‌الاسلام جعفری درباره پرونده شرور سابقه‌دار که در فضای مجازی اقدام به رجزخوانی کرده و موجب رعب و وحشت در افکار عمومی شده بود اظهار داشت: دستگاه قضایی و انتظامی بلافاصله برخورد با این افراد را در دستور کار قرار داده است.

وی اظهار داشت: این فرد شرور در یک اتاق در بسته‌ای اقدام به رجزخوانی کرده و نسبت به انتشار فیلم آن در فضای مجازی اقدام کرده بود و پس از آنکه متوجه شد پلیس و دستگاه قضایی پیگیر پرونده‌اش هستند متواری شد.

حجت‌الاسلام جعفری ادامه داد: این مرد در مدت کوتاهی که متواری بود به جاهای مختلفی از جمله بیرون شهر، کوه‌ها و غیره پناه برد و سرانجام در یک روستا دستگیر شد و بلافاصله دستگاه قضایی رسیدگی به پرونده این شرور را در دستور کار قرار داد و قرار سنگینی نیز برای وی صادر شده است.وی عنوان کرد: این شرور در مصاحبه‌اش عنوان کرده بود که جوگیر شده و نسبت به عملش پشیمان است اما نتیجه برخوردهای نهایی قضایی با این شرور به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.بنابراین گزارش، با وجود اظهارنظر دادستان بابل مبنی‌بر اینکه شاه مازندران اتهام محاربه دارد، دادستان مرکز استان مازندران به چنین اتهامی اشاره نکرده است و در گذشته اظهاراتی مبنی بر اینکه وحشت‌آفرینی این شرور در فضای مجازی بود، نه در خیابان و دیدگان مردم، برخورد قضایی شدید را متذکر شده بود.

واکنش فدراسیون کشتی

به ادعای شاه مجازی مازندران

فدراسیون کشتی ادعای ملی‌پوش بودن شاه مجازی مازندران را رد کرد و در این باره توضیحاتی ارائه کرد. فدراسیون کشتی در این باره اعلام کرد: کشتی ورزش ملی کشور ریشه در سنت، فرهنگ و آیین مردم دارد و دلبستگی دیرینه‌ای بین مردم و پرافتخارترین رشته ورزشی ایران در رقابت‌های جهانی و المپیک وجود دارد اما متأسفانه شاهد آن هستیم که بعضاً برخی رسانه‌ها بدون آشنایی با جایگاه این رشته ملی صرفاً به استناد مصاحبه یک بزهکار اجتــــــــــــــــماعی که هیچ گونه سندیتی برای صحبت‌های خود ندارد، براحتی دوبنده مقدس تیم ملی را بر تن یک فرد متقلب کرده و جایگاه ورزش ملی کشور را نادیده می‌گیرند. بنابر این گزارش، شاه مازندران از زمانی که بازداشت شده است در بازجویی‌های پلیسی و قضایی ادعا کرده کشتی‌گیر بود و حتی به اردوی تیم ملی دعوت شده است و افسوس خورده که ‌ای کاش ورزش کشتی را ادامه می‌داد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار