تبلیغات

4گوشه دنيا/ سگ بازيگوش چاقوي 20 سانتي متري را بلعيد!

4گوشه دنيا/ سگ بازيگوش چاقوي 20 سانتي متري را بلعيد!

باشگاه خبرنگاران/ صاحب يک سگ به گمان اينکه حيوان يک اسباب بازي يا شي پلاستيکي را بلعيده توجهي به او نمي کند اما پس از چند روز اتفاق ديگري مي افتد.
توله سگي که چاقوي 20 سانتي متري را به مدت 12 هفته در معده خود نگه داشته بود تحت عمل جراحي قرار گرفت و پزشکان توانستند چاقو را از بدن او خارج کنند. صاحب حيوان مي گويد در آن لحظه گمان کردم يک اسباب بازي يا شي پلاستيکي توسط حيوان بلعيده شده حتي صداي دندان هاي او را شنيدم ولي گمان نمي کردم که او بتواند چاقوي به اين تيزي را خيلي راحت و آرام ببلعد. بعد از مدتي حيوان بيمار شد و حالت خفگي به او دست داد که در مراجعه به پزشک و عکس برداري چاقو در معده اش ديده شد. گويا چاقو به سمت روده در حال حرکت بوده که در آن صورت او را مي کشت اما حالا بعد از عمل جراحي و خارج کردن چاقو حال سگ رو به بهبود است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.