تبلیغات

مقدمات حج را آماده می کنیم

به گزارش افکارنیوز، حمید محمدی سرپرست سازمان حج و زیارت اظهار داشت: از مدتها قبل برنامه‌ریزی‌ها و کارگروه‌های  اجرایی انجام مقدمات حج را تشکیل داده‌ایم تا در صورت توافق با عربستان سعودی، مانعی برای اعزام زائران وجود نداشته باشد. وی با اشاره به حوادث دردناک سال گذشته، تصریح کرد: در حال حاضر رابطه حسنه‌ای بین کشور ما با عربستان سعودی وجود ندارد و اکنون برای اعزام زائران ایرانی ما خواستار چندین مورد پراهمیت هستیم که در ابتدا سعودی‌ها باید قول تأمین و عمل به آن را در مذاکره پیش رو به ما بدهند. محمدی در پایان گفت: حمایت‌های قانونی و حقوقی از حجاج ایرانی، امنیت کامل زائران در کشور عربستان و حفظ عزت و کرامت ایرانیان در بدو ورود به فرودگاه‌ها و دیگر اماکن از جمله مهم‌ترین موارد اولیه‌ای هستند که در مذاکره با سعودی‌ها مد نظرمان قرار دارد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.