تبلیغات

وزیر ارشاد: ۱۶۰ هزار کانال الحادی فاسد در ایران مسدود شد‌

وزیر ارشاد: ۱۶۰ هزار کانال الحادی فاسد در ایران مسدود شد‌

فرهنگ > مدیریت فرهنگی - تسنیم نوشت:
صالحی امیری با بیان اینکه بیش از نیمی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران هستند تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی بستر عظیم تبادل اطلاعات هستند که امروزه بستری برای نشر و مصرف اطلاعات شده به‌طوری که بیش از 27 میلیون جوان تنها در یک شبکه اجتماعی تبادل اطلاعات دارند.


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسدود شدن بیش از 160 هزار کانال فساد و الحادی در ایران خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای مصونیت نسل جوان از قرار گرفتن در معرض بمباران فرهنگی صورت گرفته است، در این بین توجه به این نکته نیز ضروری است که باید به جای مسدود کردن بسترها باید زمینه‌ای برای تولید محتوا در بستر دیگری ایجاد کنیم.

وی به نقش روحانیت در زمینه تولید محتوا در بستر فضای مجازی اشاره کرد و ادامه داد: حقیقت این است که نسل جوان در حوزه‌های معرفتی و اعتقاد به اصول دین و مسائلی مثل خدا، معاد و... دچار مشکل نیستند چرا که سرمایه‌ای مثل روحانیت را داریم.

صالحی امیری با تأکید بر اینکه چگونگی برخورد با آسیب‌های اجتماعی وظیفه‌ای بر دوش حوزه‌های علمیه است اظهار داشت: دولت نیز در این زمینه نمی‌تواند به تنهایی اقدام کند اما با تمام توان در این زمینه از حوزه‌های علمیه حمایت می‌کند.

وی با اشاره به ساماندهی بیش از  23 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد تصریح کرد: همچنین بیش از در بیش از 60 نقطه در دنیا رایزنی‌های فرهنگی در حال فعالیت هستند، مطالبه مردم از ما فرهنگ دینی و اسلامی است از همین رو برای بازنشر تولیدات دینی نیازمند همراهی حوزه‌های دینی هستیم.

23302

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.