تبلیغات

حامیان مدیر متخلف ثامن الحجج به شفاف‌سازی تهدید شدند

اقتصاد > اقتصاد کلان - تسنیم گزارش داد: رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت آغاز پرداخت پول سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج را ناشی از همکاری بانک مرکزی و قوه قضائیه دانست و گفت: حمایت برخی از مدیر متخلف ثامن الحجج قطع نشود، شفاف سازی می‌کنم.

احمد توکلی با اشاره به اینکه بر اثر فعالیت‌های بانک مرکزی و قوه قضائیه پرداخت طلب سپرده گذاران مؤسسه پر مساله ثامن الحجج چند روزی آغاز شده است، اظهار داشت: سپرده گذارانی که حتی یک میلیون تومان از این مؤسسه طلب داشتند پول خود را دریافت کرده‌اند که این موضوع ناشی از همکاری خوب بانک مرکزی و قوه قضائیه با یکدیگر است.

وی با بیان اینکه بنده به عنوان رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت از بانک مرکزی و قوه قضائیه تشکر می‌کنم، گفت: تسریع در استیفاء حقوق سپرده گذاران این مؤسسه همکاری جدی قوه قضائیه و بانک مرکزی را می طلبد البته در کنار این امر سپرده گذاران هم باید صبر و حوصله داشته باشند.

توکلی اضافه کرد: خبر داریم که برخی عوامل از مدیر متخلف این مؤسسه حمایت می کنند که بنده به آنها تذکر می دهم، اگر دست از این کار بر ندارند من مجبورم در این رابطه به صورت شفاف صحبت کنم.

22339

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار