تبلیغات

برانکو به اين دليل روي کار دفاعي تيمش تاکيد دارد

برانکو به اين دليل روي کار دفاعي تيمش تاکيد دارد

خبرآنلاين/ پرسپوليس در اين فصل خيلي کم گل خورده است.
شاگردان برانکو در اين فصل يک تغيير آماري در کارشان ايجاد کرده اند. پرسپوليسي که فصل گذشته خوب گل مي‌زد اما راحت گل مي‌خورد، اين فصل خط دفاع مستحکم‌تري دارد تا مانند فصل قبل به دليل تفاضل گل قهرماني را از دست ندهد. پرسپوليس در اين فصل شايد بردهاي حداقلي بدست آورده باشد، اما در کنار اين موضوع دريافت فقط ۵ گل در ۱۷ بازي رکورد اميدوارکننده‌اي است. شاگردان برانکو فصل گذشته تا اين مقطع از فصل ۲۵ گل زده بودند. يعني ۳ گل بيشتر از گل‌هاي زده اين تيم در اين فصل تا اينجاي کار. اما کارنامه متفاوت پرسپوليس در گل‌هاي خورده بود. آنها فصل پيش تا هفته هفدهم، ۱۸ گل خورده بودند. همين باعث شده بود که تفاضل آنها در آخر فصل کار دست‌شان دهد. ولي در اين فصل شيوه کاري برانکو کاملا تغيير کرده است. اين را مي‌شود از ۲۰ دقيقه اول بازي ديروز آنها با فولاد فهميد که علاوه بر گل نخوردن، تاکيد سرمربي قرمزها روي گل‌هاي زده بيشتر هم بود تا اينکه اگر در اين جدال تنگاتنگ با تراکتور کار به هفته‌هاي آخر کشيد، تفاضل گل فصل خوب آنها را خراب نکند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيدمنبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.