تبلیغات

ادبيات متلک و تمسخر دون شأن رياست جمهوري است

ادبيات متلک و تمسخر دون شأن رياست جمهوري است

کيهان/ متلک‌گويي و تمسخر آقاي روحاني نسبت به منتقدان تداعي خالي بودن دست دولت از منطق را مي‌کند.

سايت الف با اشاره به کنفرانس مطبوعاتي اخير نوشت: مصاحبه مطبوعاتي آقاي رئيس‌جمهور برگزار شد. ادبيات آقاي رئيس‌جمهور در اين مصاحبه تأسف‌برانگيز بود. ايشان طي 3 سال گذشته همواره از ادبيات متلک، تکه‌اندازي، تمسخر و تحقير استفاده کرده‌اند. در مصاحبه اخير هم برخي جملات را بيان نمودند که واقعا جاي تأسف و تأثر دارد. نويسنده مي‌افزايد. در شأن رئيس‌جمهور کشور نيست که با تمسخر و متلک‌گويي بگويد «آنهايي که هواپيماهاي نو نمي‌خواهند، سوار هواپيماهاي کهنه شوند و يا آنها که رشد اقتصادي کشور را نمي‌بينند، عينک بزنند»!!! اين تعابير نه در شأن يک روحاني است و نه در شأن آقاي روحاني است که تکه‌پراني کند. ايشان مي‌توانند با ادبيات فاخر و محترمانه، پاسخ منتقدين را بدهند حتي اگر نخواهند که ولو يکي از انتقادات را قبول کنند.
مشاورين مطبوعاتي آقاي رئيس‌جمهور بايد به ايشان تذکر دهند که بازتاب اين متلک‌پراني‌ها در افکار عمومي، بيانگر کم‌صبري و کم‌تحملي در مقابل منتقدين است و اثر معکوس نزد مردم دارد.
ايرادات و انتقادات را بايد با منطق و استدلال و ادبيات محترمانه پاسخ داد نه با تحقير و تمسخر. متلک‌‌گويي فقط به اين معناست که گوينده از دليل و منطق تهي است و چاره‌اي جز تکه‌پراني و تحقير ندارد. اين رويه‌اي است که متاسفانه در اکثر مصاحبه‌هاي ايشان در دوره رياست جمهوري تکرار شده و در قواره رئيس‌جمهور ايران که يک روحاني هم مي‌باشد، نيست.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: کيهان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.