تبلیغات

هارلی کوئین به سریال Gotham می آید

کد خبر: ۴۶۴۲۵۷

۲۴۱  بازدید

قبل از شروع پخش فصل سوم سریال Gotham از شبکه FOX، تهیه‌کنندگان این سریال مشتاق بودند تا ارتباطی بین داستان پیش‌درامد سریال و دنیای رو به رشد سینماتیک دی‌سی ایجاد کنند، مخصوصا که فیلم جوخه انتحار توانست از نظر فروش به موفقیتی قابل قبول دست پیدا کند.

وب سایت سینما گیمفا: قبل از شروع پخش فصل سوم سریال Gotham از شبکه FOX، تهیه‌کنندگان این سریال مشتاق بودند تا ارتباطی بین داستان پیش‌درامد سریال و دنیای رو به رشد سینماتیک دی‌سی ایجاد کنند، مخصوصا که فیلم جوخه انتحار توانست از نظر فروش به موفقیتی قابل قبول دست پیدا کند. در آن زمان صحبت‌هایی پیرامون این موضوع وجود داشت که دو عضو اصلی جوخه و کینه‌جویان ریشه‌ای بتمن، یعنی هارلی کوئین و کیلر کراک در برنامه پخش هفتگی این سریال گنجانده شوند که بعدها تصمیم گرفته شد این حضور پس از به نمایش گذاشتن شروری دیگر در این سریال صورت پذیرد.

هارلی کوئین در انتهای فصل جاری سریال Gotham معرفی خواهد شد  حال که سریال قسمت میان فصل خود تحت عنوان Ghosts را به نمایش گذاشته‌است، جایی که شخصیت پیش-جوکر جروم والسکا به نمایش درآمد، به احتمال بسیار زیاد، مسیر برای نمایش اعضای جوخه هموارتر خواهد شد. به هر حال این موضوعی بود که تهیه‌کننده جان استفنز (John Stephens)، هنگامی که در مورد احتمال حضور شخصیت هارلی کوئین در سریال از او سوال شد، به آن اشاره داشت. پاسخ او در این مورد به طور عجیبی شفاف بود.

طبق گزارش TV Guide، ستاره جوخه انتحار به احتمال فراوان در انتهای این فصل معرفی خواهد شد. استفنز در این مورد گفت: «احتمالا او را در قسمت ۲۲ ببینیم». اگرچه او به طور دقیق به جزئیات نقش او اشاره نکرد اما از این موضوع پرده برداشت که معرفی این شخصیت چیزی فراتر از تنها یک نمایش کوتاه خواهد بود، چرا که این معرفی در واقع به نوعی نقطه‌ی شروع بر داستانی خواهد بود که بستر را برای فصل چهارم سریال فراهم می‌کند. در این گزارش آمده‌است که استفنز از کلمه «دیوانه وار» استفاده کرده‌است اما مشخص نشده‌است که این کلمه به توصیف ظاهر هارلی اشاره دارد یا داستان فصل چهارم. اما در هر صورت طرفدارن امید دارند که این توصیف در مورد هر دوی آنها صدق کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.