تبلیغات

برنامه ریزی اصلاح طلبان برای حمله مجدد به شهرداری

وزیر کشور دولت خاتمی تاکید کرده که قالیباف را همیشــه باید در حالت تدافعی قرار داد و آنقدر سرگرم پاسخگویی به مشکلات ریز و درشت و شهرداری و مفاسد باشد که نتواند علیه دولت کاری انجام بدهد.

به گزارش شمانیوز:طی هفته های گذشته جلسه ای با حضور برخی اصلاح طلبان و بعضی اصلاح طلبان شورای شهر با موضوع انتخابات شورای شهر 1396 در منزل وزیر کشور دولت خاتمی برگزار شد که در آن جلسه موضوعات مختلفی بررسی شد و برنامه ریزی های جدیدی برای جلو بردن راهبردهای انتخاباتی صورت گرفت.

  وزیر کشور دولت خاتمی بعد از سخنان قالیباف در مورد گورخواب ها و انتقاداتی که وی به دولت در این زمینه داشت تاکید کرده باید به سختی جواب قالیباف را داد.
وی گفت با ادبیاتی تند گفت: " نبایــد بگذاریم به همین راحتــی از آن عبور کند. از این مــوارد حادتر در تهران داریم و کارتــن خوابها و غیره.... تو کســی هســتی که ادعــا میکنی به خاطر 4 نفر بــه دولت میزنی. در تهــران خودت بالای  5 هزار نفر معتاد و کارتن خواب و زنان آنچنانی داری. ا گر عرضه دارید اینها را جمع کنید."
 وی با تاکید براینکه باید دوســتان اصلاح طلب باید  برونــد و از این موارد  تصویرســازی کنند  به اصلاح طلبان شورای شهر توصیه کرده که اوضاع تهران را خراب نشــان بدهید که دیگر جرأت نکند وارد این مباحث شــود.
وزیر کشور دولت خاتمی تاکید کرده که  قالیباف را همیشــه باید در حالت تدافعی قرار داد و آنقدر سرگرم پاسخگویی به مشکلات ریز و درشت و شهرداری و مفاسد باشد که نتواند علیه دولت کاری انجام بدهد.

منبع:تهران پرس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.