تبلیغات

چهره ها/ محمدعلي کشاورز: هنوز آدمهايي هستند که چشمشان را روي ناملايمات مي بندند

چهره ها/ محمدعلي کشاورز: هنوز آدمهايي هستند که چشمشان را روي ناملايمات مي بندند

آخرين خبر/ محمد علي کشاورز اين عکس را به اشتراک گذاشت و در توضيح آن نوشت:
پلاسکو اين عزيزان را که مي بينم اميد در جانم جوانه مي زند. اينکه هنوز آدمهايي هستند که چشمشان را روي ناملايمات مي بندند و جانشان را در مشتشان مي گيرند و ايثار را مشق مي کنند. کاش کسي اسم آتش نشان ها را به جان فشان تغيير دهد. اي کاش حواسمان بيشتر به قديمي ترين برج تهران بود تا در آستانه پنجاه و سه سالگي اش شاهد سوختن و فرو پاشي آن نبوديم. و سهممان از نفس هاي آخر اين برج فيلم گرفتن با موبايلمان نبود.شايد اگر تنها يکي،دو نفر قيد فيلم گرفتن از اين فاجعه تلخ را مي زدند مسير امداد رساني براي يک ماشين و نجات جان انساني هموارتر مي گشت. هميشه حضور در صحنه بهترين کار نيست. گاهي بايد صحنه را به دست اهل فن داد تا آنها بتوانند کنترل اوضاع را به دست بگيرند. در کنار آتشنشانهاي جان فشان قلبم براي کسبه اي مي تپد که دو ماه مانده به شب عيد جلوي چشمشان اندوخته هايشان بر باد رفت.نکند در ميان اين شلوغي آنها را از ياد ببريم. #تسليتبا کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: آخرين خبر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.