تبلیغات

ادامه آوار برداري محل ريزش ساختمان پلاسکو تا 24 ساعت آينده

ادامه آوار برداري محل ريزش ساختمان پلاسکو تا 24 ساعت آينده

ميزان/ رئيس سازمان مديريت بحران کشور گفت: آوار برداري محل ريزش ساختمان پلاسکو تا 24 ساعت آينده ادامه خواهد داشت.

اسماعيل نجار گفت: از زمان شروع حادثه، رئيس جمهوري با جديت موضوع امدادرساني به افراد حادثه ديده را خواستار شد.

وي افزود: پس از درخواست رياست جمهوري، وزير کشور نيز که در سفر کاري استان لرستان حضور داشت سفر خود را نيمه تمام رها کرده و براي پيگيري موضوع راهي تهران شد.

رئيس سازمان مديريت بحران کشور با اشاره به تشکيل ستاد مديريت بحران در محل حادثه اظهارکرد: با حضور نمايندگان نيروهاي امدادي، ستاد مديريت بحران تشکيل تا اقدامات به منظور آوار برداري ها آغاز شود.

نجار با ارائه آماري از تعداد مصدومان حادثه تصريح کرد: اين حادثه تاکنون 84 مصدوم داشته که از اين تعداد 51 تن به صورت سرپايي و 33 تن نيز به بيمارستان منتقل شده بودند که 23 نفر از اين تعداد نيز تاکنون ترخيص شده اند.

وي ادامه داد: وضعيت يکي از آتش نشان هاي بستري در بيمارستان وخيم اعلام شده و اين آتش نشان بيش از 70 درصد دچار سوختگي شده است.

رئيس سازمان مديريت بحران کشور در پاسخ به اين پرسش که کار آواربرداري محل حادثه چه زماني به اتمام مي رسد؟، گفت: بدون شک آوار برداري محل حادثه تا 24 ساعت آينده ادامه خواهد داشت.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.