تبلیغات

مرکز تبادل کتاب تجربه‌ای ساختاریافته از یک ایده است

به گزارش افکارخبر،

احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در خصوص مرکز تبادل کتاب گفت: ما این تجربه را در برخی از شهرستان‌ها داشته‌ایم که برخی افراد  کتاب‌های دست دوم خود را فروخته‌اند؛ ولی ساختار این مبادله تعریف جدیدی می‌خواست تا کتاب‌ها در یک چرخه مورد استفاده قرار بگیرند. 

مسجدجامعی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز ما شاهد ایده ساختاریافته از مبادله کتاب در مرکز تبادل کتاب هستیم. این مرکز به ساختار مورد نظر خود رسیده و از حالت فردی خارج شده است. 

وی در بازدید از مرکز تبادل کتاب با خرید کتاب‌های مورد نظر خود گفت: من اینجا کتابی را خریدم که علامت دانشکده امیرکبیر را داشت، گویا دانشکده امیرکبیر این کتاب‌ها را داده است و تصمیم به جایگزینی آن توسط  کتاب‌های جدید شده است. همچنین کتابی را خریدم که پشت آن نوشته بود: این کتاب را به دوست عزیزم هدیه می‌دهم و آن شخص کتاب را به این مرکز آورده بود تا در مقابلش کتاب دیگری بگیرد. 

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر خوب بودن روند مرکز تبادل کتاب خاطرنشان کرد: در این مکان  کتاب‌های تاریخ جدید و قدیم هست که عموم افراد می‌توانند از آن بهره ببرند. از نظرم این اتفاق تجربه‌ای ساختاریافته از یک ایده است و می‌توان به آن امیدوار بود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار