تبلیغات

وعده کاري نوبخت

وعده کاري نوبخت

تسنيم/ رئيس سازمان برنامه و بودجه گفت: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده ۹۵۰ هزار فرصت شغلي در برنامه ششم توسعه ايجاد مي‌شود که براي تحقق اين مهم در بودجه سال آينده هزار ميليارد تومان اختصاص داده شده است.

محمدرضا نوبخت صبح امروز وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران دستگاه‌‌هاي اجرايي قرار گرفت.

وي در بدو ورود در جمع خبرنگاران با بيان اينکه استان بوشهر، استاني فرهنگي، ديني و توسعه‌اي است، اظهار داشت: جايگاه استان بوشهر در برنامه‌هاي توسعه‌اي بسيار مهم است و اين جانب به عنوان معين اين استان در خصوص برنامه‌‌‌هاي توسعه فعاليت مي‌کنند.

رئيس سازمان برنامه و بودجه با بيان اينکه در سفر به استان بوشهر روند طرح‌هاي مختلف بررسي مي‌شود، گفت: در نشست با اعضاي شوراي اقتصاد مقاومتي راه‌هاي توسعه‌اي اين طرح‌ها در استان بوشهر بررسي و راهکارهاي لازم ارائه مي‌شود.

نوبخت با اشاره به اينکه در اين سفر تصميمات مهمي براي توسعه استان اتخاذ مي‌شود، بيان کرد: تلاش مي‌شود در سفر يک روزه به استان بوشهر تصميمات مهمي در زمينه توسعه استان در عرصه‌هاي مختلف ارائه شود.

وي با بيان اينکه 950 هزار فرصت شغلي بايد در سال‌هاي برنامه ششم توسعه ايجاد شود، خاطرنشان کرد: در بودجه سال آينده 1000 ميليارد تومان براي تحقق اين مهم اختصاص داده شده است.

معاون رئيس‌جمهور با تأکيد بر اينکه در برنامه ششم توسعه سطح اشتغال در کشور بهبود مي‌يابد، افزود: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در اين عرصه بسيار مورد تأکيد قرار گرفته به گونه‌اي که سالانه بايد 734 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري مي‌شود.

نوبخت تأکيد کرد: در برنامه ششم توسعه بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده نرخ بيکاري يک رقمي مي‌شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.