تبلیغات

مبلمان جدید -آکا

.

1394/11/20

گالری عکس،آلبوم عکس آکاگالری عکس دکوراسیون

آکاایران gilles belley ،طراح فرانسوی ، سیستم مبلمان جدیدی به نام rooms را طراحی کرده است.این سیستم مبلمان جدید به گونه ای است که در طراحی آن ، در مورد ارتباط بین وسایل خانگی مختلف و محیط اطراف آنها تجدیدنظر شده است.

این مجموعه ی جدید از سه قطعه مبلمان به نام های AREA ، BLOCK و WALL تشکیل شده است.هر کدام از این مبلمانها به نوعی به مرزبندی و برنامه ریزی فضا یی می پردازند.هرکدام از این مبلمانها از مدولهایی تشکیل شده اند که به راحتی مونتاژ شده و با توجه به فضای به کار رفته درآن قابل تنظیم می باشند.به کمک این مبلمان های جذاب می توان دیزاینهای خارق العاده ای ایجاد نمود.
,[categoriy]

مبلمان جدید -آکا

آکاایران: مبلمان جدید

block مبلمانی است که در آن چندین عملکرد به زیبایی در یک سیستم واحد جانمایی شده است. این مبلمان از ماژولهایی ساخته شده است که به سازه ی مرکزی (سازه مرکزی  به فضاهای ذخیره سازی اختصاص داده شده است)متصل می شوند.


,[categoriy]

در مبلمان block ماژول ها ی پیش ساخته پس از مونتاژ فضایی را شکل می دهند که خود یک فضای کامل برای زندگی متشکل از فضای استراحت ، فضای کار و مطالعه، فضای انباری ، پلکان و ... می باشد.

,[categoriy]

مبلمان area شامل یک فضای مدور نیمه محصور است که با تیغه های افقی و عمودی قفسه بندی شده است به کمک این مبلمان در واقع اتاقی در اتاق شما تعریف می شود.

,[categoriy]

به کمک این مبلمان، می توان تصمیم گرفت که به چه مقدار حریم شخصی نیاز است و با توجه به میزان نیاز دهانه های مستطیل شکل را پر کرد و دیواری از کتاب و رمان یا خرت و پرت های دیگر داشت. مانند کرکره، این تیغه ها می توانند بچرخند و فضا را باز یا بسته نشان دهند.

,[categoriy]

wall مبلمان خلاقانه است که از یکسری ماژولهای عمودی تشکیل شده است و در واقع شکلی شبیه به پارتیشن دارد. به کمک این مبلمان می توان فضا را به ریز فضاها تقسیم نمود.


,[categoriy]

ماژول اصلی این مبلمان که وظیفه ی تنظیم جهت مبلمان را برعهده دارد ، ماژولی Y شکل می باشد.تیغه های افقی در این مبلمان علاوه بر ایجاد فضاهای تفکیک شده ، به گونه ای طراحی شده اند که بتوان به کمک آنها دیزاینهای مختلفی را ایجاد نمود.


,[categoriy]

گالری عکس دکوراسیون -


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار