تبلیغات

منتظر خبرهاي خوب از «جناب خان» باشيد

منتظر خبرهاي خوب از «جناب خان» باشيد

ايسنا/ در پي حاشيه‌هاي پيش آمده براي جدايي عروسک «جناب خان» از برنامه «خندوانه» و اولين همکاري اين عروسک با يک محصول تجاري، بحث‌هايي در محافل رسانه‌اي درباره‌ي عملکرد مالک اين عروسک درگرفت.
خبرنگار ايسنا در گفت‌وگو با سعيد سالارزهي دلايل وي را از تصميمي که درباره‌ي جدايي جناب خان از «خندوانه» گرفته، جويا شده است.
صاحب عروسک «جناب‌خان» مي‌گويد: من با بازگشت جناب‌خان به «خندوانه» مشکل خاصي ندارم، ولي انگار طرف مقابل فقط يک راه براي اين برگشت مي‌شناسد و آن هم واگذاري مالکيت جناب‌خان و خداحافظي با آن است.
«جناب خان» با صداپيشگي محمد بحراني، يک شخصيت عروسکي است که در اين دو سال در برنامه «خندوانه» جاي خود را بين مردم باز کرد؛ عروسکي که اگرچه در شبکه نسيم ديده شد، ولي پيش از آن در مجموعه‌اي در شبکه نمايش خانگي با نام «کوچه مرواريد» شکل گرفته بود. حضور جناب خان از شروع فصل اول «خندوانه» به تدريج در برنامه پررنگ و پررنگ‌تر مي‌شد تا جايي که يک روز نبودش باعث ايجاد حاشيه مي‌شد.

چندي پيش اما بيشترين حاشيه براي اين شخصيت عروسکي رقم خورد؛ زماني که سعيد سالارزهي به عنوان کارگردان مجموعه نمايش‌خانگي «کوچه مرواريد» که جناب خان اولين بار در آنجا متولد شد، از اعتراض‌ها و گلايه‌هاي خود نسبت به حضور اين شخصيت عروسکي در فصل چهارم خندوانه گفت و اينکه مالکان اوليه اين عروسک، تاکنون مورد توجه قرار نگرفته‌اند. اين حاشيه‌ها چند ماهي ادامه پيدا کرد و در نهايت به جدايي جناب خان از خندوانه انجاميد.

اما مخاطب «خندوانه» که از دور شاهد اين اختلافات بوده، همچنان به بازگشت «جناب خان» اميد دارد. اين در حالي است که اختلاف بين صاحب عروسک و سازندگان برنامه تا به حال کمرنگ‌تر نشده است و حتي پادرمياني برخي هنرمندان هم تا امروز جوابگو نبوده است.

عروسک محبوب تلويزيوني که بر اثر اختلاف ميان صاحب اثر و تهيه‌کننده از برنامه «خندوانه» کنار گذاشته شد، حال سر از تبليغات اتوبوس‌هاي شهري درآورده است و به عقيده بسياري «جناب خان» که به دليل اختلاف مالک آن با توليدکنندگان برنامه «خندوانه» ديگر در شبکه نسيم و اين برنامه حضور ندارد،‌ سرانجام تلخي پيدا کرده است.

سعيد سالارزهي، در اين‌ زمينه توضيح مي‌دهد: آنچه که دوستداران واقعي جناب خان بايد بدانند، اين است که اتفاقا تصميم ما براي تفاهم تبليغاتي به منظور ارتقاي هر چه بهتر ساخت فيلم سينمايي و مجموعه سريال «جناب خان» بوده و خيلي زود اخبار بسيار خوبي را در اين مورد به اطلاع مردم مي‌رسانيم.

او معتقد است که براي بازگشت جناب خان در برنامه «خندوانه» دو نگراني وجود دارد که بايد رفع شود ولي هنوز هيچ پيشنهادي در اين خصوص به او ارائه نشده است.

مالک جناب خان درباره رفتن اين عروسک از خندوانه مي‌گويد: من با برگشت جناب خان به «خندوانه» مشکل خاصي ندارم، ولي انگار طرف مقابل فقط يک راه براي اين برگشت مي‌شناسد و آن هم واگذاري مالکيت جناب خان و خداحافظي با آن هست. من با برگشت جناب خان به تلويزيون مشکلي ندارم. چرا هيچکس از طرف مقابل سوال نمي‌کند که چرا تنها راه اينکه جناب خان به تلويزيون برگردد، واگذاري مالکيت بوده؟ چرا تنها شرط اينکه مردم بتوانند از ديدن جناب خان در تلويزيون محروم نشوند اين است که من و همکارانم با کاراکتري که خلقش کرديم خداحافظي کنيم. آيا اين عادلانه است ...؛ حتي اين درخواست با يک روش صحيح و محترمانه هم پيشنهاد داده نمي‌شود و جز تهديد، ممانعت از فعاليت‌هاي آتي من و از طرفي ديگر صرفا با دادن اطلاعات ناقص و غلط با احساسات مردم بازي مي‌کنند تا من تحت فشار، اين مالکيت را به چه کسي يا کساني واگذار کنم؟

صاحب عروسک «جناب‌ خان» در ادامه مطرح کرد: خواهش مي‌کنم اين سوال از طرف مقابل پرسيده شود که آيا به غير از درخواست مالکيت جناب خان هيچ پيشنهادي ديگري به بنده داده شده؟ حتي يک بار؟ هيچ توجهي ندارند و فقط من را مانع مي‌دانند. نمي‌دانم چرا اين طور شد؟

او در پاسخ به اينکه اگر پيشنهادي از سوي تلويزيون براي بازگشت جناب خان مطرح شود، مي‌پذيرد؟ اظهار کرد: حتما جواب من مثبت خواهد بود، وقتي دو مساله حل بشود. اول نگراني من از يکنواخت شدن جناب خان و همچنين از سري چهارم و دوم برنامه خندوانه به ما هم سهمي از درآمدهاي اسپانسرهاي برنامه تعلق بگيرد. منظور من از سهم اسپانسرها در واقع يعني داشتن درآمد ... منظورم دقيقا سهمي از اسپانسرها نيست. اما در سازمان صداوسيما به آورنده اسپانسر درصدي از کل مبلغ اسپانسر به عنوان سهم بازاريابي تعلق مي‌گيرد.

وي درباره‌ي اقدام اخيرش در قبال جناب خان مبني بر استفاده‌ي تبليغاتي از اين عروسک، اظهار کرد: فکر مي‌کنم به اشتباه اين جو و فضا ايجاد شده که اين تفاهم تبليغاتي به معناي ايجاد درآمد و به منظور جدا کردن جناب خان از مردم است، در حالي که اصلا اينگونه نيست؛ ما بزودي اخبار بسيار خوبي درباره فعاليت‌هاي فرهنگي و نمايشي جناب خان را به اطلاع مردم خواهيم رساند.

سالارزهي در قبال اقدامات اخيرش اظهار کرد: اگر من به جاي اسپانسرهاي «خندوانه» تفاهم مي‌کردم مشکل حل بود؟ چطور در دو سال گذشته در برنامه «خندوانه» براي اين برندها تبليغ صورت گرفته و اشکالي نبوده است؛ مي‌دانيد چرا؟ چون دوستان با ذهن و احساسات مردم بازي مي‌کنند تا به خواسته‌هاي ناحق خودشان برسند. زيرکانه به جاي اينکه تبليغات يک شرکت شوينده را با يک شرکت توليدکننده وسايل برقي خانگي مقايسه کنند، آن را با حضور در «خندوانه» مقايسه مي‌کنند و آنها را مقابل هم قرار مي‌دهند. در حالي که بايد اين تصميم من را درخصوص اينکه به جاي حضور در «خندوانه» ترجيح داده‌ام مجموعه سريال جناب خان و همچنين فيلم سينمايي جناب خان را مد نظر قرار دهند و نکات مثبت و منفي و همچنين دلايل اين تصميم را بررسي کنند. اتفاقا تصميم ما براي تفاهم تبلغاتي به منظور ارتقاي هر چه بهتر ساخت فيلم سينمايي و مجموعه سريال «جناب خان» بوده و خيلي زود اخبار بسيار خوبي را در اين مورد به مردم عزيز اطلاع مي‌رسانيم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.