تبلیغات

سه آتش‌نشان همچنان بستري در بيمارستان

سه آتش‌نشان همچنان بستري در بيمارستان

ايسنا/ مدير روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهر تهران از بستري بودن سه آتش‌نشان در بيمارستان خبر داد.

حميدرضا يادگاري در محل حادثه پلاسکو اظهار کرد: در حال حاضر سه تن از آتش‌نشانان که روز گذشته دچار مصدوميت شده بودند در بيمارستان هستند و اقدامات درماني براي آنان در حال انجام است. وي با بيان اينکه تا اينجاي کار و با گذشت قريب به 24 ساعت از حادثه ريزش ساختمان پلاسکو مورد کشف افراد محبوس شده در زير آوار را نداشتيم ادامه داد: عمليات جستجو همچنين ادامه دارد و به نظر مي رسد با توجه به اينکه بخش زيادي از سازه و نماي فلزي ساختمان برداشته شده و عمليات با سرعت بيشتري ادامه پيدا کند.

روز گذشته چهار تن از عوامل آتش‌نشاني در حادثه ساختمان پلاسکو دچار مصدوميت شدند که دقايقي قبل رئيس اورژانس کشور از مرگ يکي از آنان که داراي بيش از 60 درصد سوختگي بود خبر داد. مدير عامل آتشنشاني تهران بلافاصله بعد از دريافت اين خبر محل حادثه را به سمت بيمارستان ترک کرد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.