تبلیغات

مانی حقیقی تاکید کرد: تعطیلی یالثارات، در روند پیگیری شکایت او از این نشریه تاثیری ندارد

مانی حقیقی تاکید کرد: تعطیلی یالثارات، در روند پیگیری شکایت او از این نشریه تاثیری ندارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی اعلام خبر تعطیلی نشریه یالثارات از سوی مدیران این نشریه، مانی حقیقی كارگردان سینما در پاسخ به سوال خبرنگار «خبرآنلاین»، در خصوص اینکه آیا این تعطیلی ارتباطی با شکایت او از این نشریه دارد، گفت: «شکایت من علیه نویسنده و مدیر مسئول این نشریه مبنی بر افترا کماکان در شعبه دوم دادیاری دادسرای رسانه در حال رسیدگی است، متهمان پرونده با قرار تامین کیفری آزاد هستند و خبر تعطیلی این نشریه تاثیری در روند پیگیری شکایت من از افترازنندگان نخواهد داشت.»

پیش از این مانی حقیقی در پی انتشار متنی در نشریه یالثارات از این نشریه شکایت کرده بود.

متن منتشر شده درباره مناسبات مانى حقيقى، ترانه عليدوستى و اصغر فرهادى جنجال‌هاى زيادى را در پى داشت و منجر به دفاع تعداد زيادى از اهالى سينما، از جمله ابراهيم حاتمى‌كيا، از اين سه نفر شد.

از بين اين سه سينماگر، مانی حقیقی موضوع را از طریق شکایت در دادگاه دنبال کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز چهارشنبه 29 دی ماه در خبرها به نقل از روابط‌عمومی هفته‌نامه یالثارات‌الحسین، ارگان جمعیت انصار حزب‌الله در اطلاعیه‌ای آمد که این هفته‌نامه به دلیل آنچه «لزوم بازتوانی ‌مجدد» عنوان شد تا اطلاع ثانوی چاپ و منتشر نمی‌‌شود.

5858

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.