تبلیغات

احتمال شهادت آتش نشان های گرفتار در زیر آوار

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: پس از گذشت بیش از 24 ساعت از حادثه آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو احتمال شهادت تمامی آتش نشان های گرفتار در زیر آوار شدت گرفته است.

خبرگزاری میزان: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: پس از گذشت بیش از 24 ساعت از حادثه آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو احتمال شهادت تمامی آتش نشان های گرفتار در زیر آوار شدت گرفته است.

سید جلال ملکی گفت: نیروهای آتش نشان و نیروهای امدادی هنوز موفق نشده اند به آتش نشان های مفقود در زیر آوار ساختمان پلاسکو دسترسی پیدا کنند.

وی افزود: پس از گذشت بیش از 24 ساعت از وقوع حادثه، تلاش ها برای یافتن آتش نشان های مفقود همچنان ادامه دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر اینکه نمی توانیم آمار دقیقی از کشته های حادثه اعلام کنیم اظهارکرد: برای اعلام آمار نهایی کشته های حادثه آتش سوزی و ریزش آوار ساختمان پلاسکو باید به اجساد دسترسی پیدا کنیم و تا قبل از آن، آمارهای اعلامی دقیق نیست.

ملکی ادامه داد: بدون شک تعدادی از نیروهای آتش نشان در این حادثه به شهادت رسیده اند اما تا نرسیدن به اجساد آنها، نمی توانیم آمار را اعلام کنیم.

وی در خصوص زمان تخلیه دود از محل تصریح کرد: زمان مشخصی برای تخلیه دود مشخص نیست زیرا با هر آوار برداری شاهد انتشار دود شدید هستیم و بدون شک تا پایان آوار برداری ها، دود نیز از محل تخلیه نمی شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: نیروهای امدادی در کنار آتش نشان ها در حال عملیات هستند و تمام دستگاه های و تجهیزات مورد نیاز برای آوار برداری و شناسایی اجساد در صحنه حادثه موجود است.

منبع: میزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.