تبلیغات

ورود ۱.۱ ميليون خودروي جديد به کشور در ۱۰ ماه

ورود ۱.۱ ميليون خودروي جديد به کشور در ۱۰ ماه

تسنيم/ سخنگوي شوراي سياست گذاري خودرو گفت: در ۱۰ ماهه امسال يک ميليون و ۷۹ هزارو ۴۶۲ دستگاه انواع خودرو توسط خودروسازان داخلي کشور توليد شد که در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۸ درصدي افزايش يافته است.

اميرحسين قناتي افزود: در بخش توليد خودروهاي سواري با اين روند به رشد 40 درصدي خواهيم رسيد، همچنين در ساير بخش هاي توليد انواع خودرو نظير: وانت، ميني بوس، اتوبوس و کاميون با رشدهاي افزاينده توليد روبرو خواهيم شد.
وي افزود: با تلاش مضاعف خودروسازان داخلي کشور اميد آن داريم تا به توليد انواع خودرو به يک ميليون و 300 هزار دستگاه برسيم.
سخنگوي شوراي سياست گذاري خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه درخصوص پياده سازي استانداردهاي لازم براي توليد خودرو در کشور گفت: برابر برنامه عملياتي زمانبندي شده و هماهنگ شده با سازمان ملي استاندارد کشور، موضوع ارتقاي استانداردهاي لازم ايمني و کيفي صنعت خودرو را با جديت دنبال مي کنيم.
به گفته قناتي بدنبال استانداردسازي توليد خودروهاي جديد، خودروهاي ساخت سال هاي گذشته بايد به حداقل استانداردهاي لازمه مدنظر سازمان ملي استاندارد برسند.
سخنگوي شوراي سياست گذاري خودرو در بخش ديگري از سخنان خود گفت: به منظور ارتقاي کيفي قطعات ساخته شده مورد نياز صنعت خودرو همچنين توجه جدي به خدمات پس از فروش بدنبال انجام ارزيابي هاي کيفي اميد آن را داريم تا با مجموع اين اقدامات رضايت مصرف کنندگان را در اين زمينه جلب نماييم.
وي افزود: در سال آينده با ورود خودروهاي جديد ساخت داخل اميدواريم تا در آنها تمامي موارد مربوطه به ارتقاي کيفي قطعات بکار گرفته شده در توليد خودرو به منظور افزايش سطح رضايت مشتريان محقق شود.

قناتي با اشاره به برگزاري جلسه شوراي سياست گذاري خودروي اين هفته که طبق معمول با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت برگزار شده بود گفت: در اين جلسه شرکت هاي خودروساز داخلي موظف شدند تا مطابق برنامه هاي عملياتي خودشان در خصوص افزايش استانداردهاي ايمني همچنين حفاظت سرنشينان خودرو و از سوي ديگر لحاظ نمودن ايمني عابرين، طرح ها و برنامه ها ي خودرو را براي تصويب به دبيرخانه ي اين شورا ارسال نمايند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.