تبلیغات

کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد +تصاوير

در سريال «پشت بام تهران» همه بازيگرها و نقش ها موقع اداي ديالوگ ها انگار دارند خوانندگي مي کنند يا اين که دارند مسابقه مشاعره مي دهند. در مطلب زير درباره کاراکترهاي بيشتر ديده شده اين سريال مي خوانيد.

کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

درباره کاراکترهاي سريال پشت بام تهران


در سريال «پشت بام تهران» همه بازيگرها و نقش ها موقع اداي ديالوگ ها انگار دارند خوانندگي مي کنند يا اين که دارند مسابقه مشاعره مي دهند. بازيگران ديالوگ هاي آهنگينشان را با عشق و علاقه اي بيان مي کنند که خوب معلوم است خودشان از آن ها کيف مي کنند. حالا اين که چند درصد ملت اين طوري حرف مي زنند و چقدر اين نوع لحن باورپذير است به کنار. فيلمنامه سعي دارد تا همه شخصيت هاي سريال را به نوعي خاکستري نشان دهد و هيچ کدام آن ها خوب مطلق نباشند. به همين دليل هم نقش ها هرکدامشان اشتباهاتي را با خود به همراه مي آورند تا خيلي خوب به بيننده فرصت قضاوت درباره آن ها را بدهد. در مطلب زير درباره کاراکترهاي بيشتر ديده شده اين سريال مي خوانيد.

1- غياث، کامبيز ديرباز

 کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

کامبيز ديرباز در سريال پشت بام تهران

کامبيز ديرباز نمونه بارز يک قرباني است که بيننده بايد دلش براي او بسوزد، چون هم به دليل عشق و عاشقي خواسته يا ناخواسته به زندان افتاده و هم اينکه وقتي قرار است از زندان آزاد شود، انوشه و هاله کاري مي کنند تا پدرش به استقبال او نرود! او بعد از آزاد شدن از زندان هم باز هم به دليل جبر يا عشق(!) به ازدواج با اختر معتاد تن مي دهد.

نقش غياث که از همان ابتدا توسط نويسنده براي کامبيز ديرباز نوشته شده بود، در مسير سريال هاي هميشگي ايراني از يک شخصيت عقده اي انتقام جو تبديل به يک آدم متنبه مي شود که با مشکلات کنار مي آيد و به جاي اين که به دنبال حل اين مشکلات باشد، صورت مسئله هاي جديد پيش پاي او قرار مي گيرد. اما در مسير داستان و با محکم شدن ايمانش و مديريت کردن زندگي خود، مشکلاتش را از پيش پا بر مي دارد.


2- آهي اميرعلي، سام درخشاني

 کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

درباره شخصيت هاي سريال پشت بام تهران

آهي همان گونه که به يک باره سوار ماشين هاله مي شود تا جواهرات پدرش را نجات دهد، همان گونه هم نسبت به هاله احساس عشق مي کند! و اتفاقا در رسيدن به اين عشق هم با وجود قاتل شناخته شدن پدرش در ماجراي مرگ آقاولي (پدر هاله) موفق است! او در موقعيت هاي مختلف، ري اکشن هاي متفاوتي از خود بروز مي دهد. آهي تا زماني که در شرايط خوب و متعادل قرار دارد، طبيعتا رفتار شايسته اي هم از خود بروز مي دهد، اما وقتي در تنگنا قرار مي گيرد، واکنش هاي منفي از خود نشان مي دهد. سام درخشاني هم زمان با بازي در اين سريال، مجموعه ماتادور را هم کار مي کرد.


3- هاله، انديشه فولادوند

 کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

شخصيت هاي سريال پشت بام تهران

هاله دختر انوشه است که کمي براي بازي کردن در نقش دختر جواني که تازه وارد دانشگاه شده و عزيزکرده پدر و مادرش هم هست، سنش بالا باشد. اما او سعي کرده تا بي دست و پا بودن و لوس بودن را به بهترين شکل نشان دهد. او که محصول عشق آقاولي و انوشه است، گرفتار عشقي ناگهاني با آهي مي شود و وارد زندگي با او مي شود.


4- اختر، آزاده صمدي

 کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

آزاده صمدي

اختر دختر معتادي است که قرار است خيلي خلاف باشد و اين حس را هم به بيننده منتقل کند. گرچه گاهي اسير گل درشتي در بازيگري مي شود، اما تلاش او براي رسيدن به اين نقش مشهود است. او جزو نقش هاي مهم سريال است که با روحيات اخاذي و دزدي و اعتيادي که دارد، هم در معرض آسيب اجتماعي ديگر است و هم اين که عاشق مي شود و هم دردسرهاي زيادي در ادامه ماجرا تحمل مي کند. اين دومين همکاري آزاده صمدي با بهرنگ توفيقي است و او پيش از اين در سريال «انقلاب زيبا» با او کار کرده است.


5- عبد، عليرضا آرا

کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

عبد، شوهر سابق اختر است که در دانشگاه با او آشنا شده و همسر قبلي اش سعي مي کند تا با نزديک شدن به زندگي او هم فرزندش را ببيند و هم عبد را تيغ بزند. او نقش کوتاهي در اين سريال دارد که جاي کار بسياري هم نداشته است، چون او مردي است که بايد در عين خانواده دار بودن، از عقده هاي زن قبلي معتادش بترسد. عليرضا آرا با نام قبلي عليرضا محمدي بازيگر تئاتر است که اتفاقا با کارگردان هاي جوان اما مطرح تئاتر کار کرده است. در اين سريال با اين که نقش کوتاهي را بر عهده دارد، اما مي تواند گام مهمي محسوب شود.


6- انوشه، لعيا زنگنه

 کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

لعيا زنگنه

زن دوم آقا ولي است و به اندازه کافي عشوه و ناز دارد تا آقا ولي از انتخابي که کرده است، پشيمان به نظر نرسد. انوشه عاشق همسرش است که البته در واقعيت مي تواند جاي پدرش را داشته باشد! به دليل همين علاقه هم حاضر نيست باعث رو به رويي غياث، پسر سرکش آقاولي با او شود، چون مدام نگران از دست دادن شوهرش است و با همين نگراني هم مقابل مادر آقا ولي قرار مي گيرد. زنگنه که بازيگر بدي نيست، براي بازي در نقش انوشه از هيچ تلاشي دريغ نکرده است.


7- آقاولي، بهزاد فراهاني

کاراکترهاي سريال پشت بام تهران را بهتر بشناسيد

لعيا زنگنه و بهزاد فراهاني

آقاولي شوهر مهربان انوشه و پدر دلسوز هاله است. او مدت زيادي در اين سريال بازي نکرده است، چون نقش کوتاهي داشته. در نهايت هم به دليل ناراحتي قلبي و باتري داشتن در قلبش که بارها و بارها بر آن تاکيد مي شود، پس از مواجهه با پدر آهي مي ميرد. بهزاد فراهاني هرچند بازيگري قديمي است و نقش هاي تاثيرگذار بازي کرده است، اما تماشاي علاقه او و انوشه نه تنها خوب از آب درنيامده، بلکه در برخي موارد بيننده را دل زده مي کند. طوري که ترجيح مي دهيد در آن لحظات حواستان را به جايي پرت کنيد.

هفته نامه چلچراغ

اخبار مرتبط:

انتشار عکس هاي بدون حجاب بازيگر زن سريال پشت بام تهران! + تصاوير

عکس هاي پشت صحنه سريال پشت بام تهران + خلاصه داستان

پشت صحنه سريال پشت بام تهران + تصاوير

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار