تبلیغات

جلالي: مقابل تراکتور هم دنبال فوتبال خوب هستيم هم سه امتياز

جلالي: مقابل تراکتور هم دنبال فوتبال خوب هستيم هم سه امتياز

کاپ/ سرمربي تيم پيکان گفت: به دنبال اين هستيم که در برابر تراکتورسازي هم خوب فوتبال بازي کنيم و هم سه امتياز را به دست آوريم.
مجيد جلالي درباره ,وضعيت پيکان در آستانه بازي مقابل تراکتورسازي اظهار داشت: در ابتدا جا دارد حادثه و فاجعه تلخ پلاسکو را به مردم ايران تسليت بگويم.براي آتش نشانان عزيزي که دچار حادثه شدند خيلي ناراحتيم.آنها مانند فرزندان خود ما هستند. اميدوارم زحمت کشاني که هنوز زير آوار زنده هستند بتوانند نجات پيدا کنند و به آغوش گرم خانواده برگردند.
وي افزود:ما بازي خوبي را مقابل صبا انجام داديم اما يک روزهايي فوتبال يکطرفه است يک روز شما خوب بازي مي کنيد اما برنده نمي شويد. يک روز ديگر هم مانند اين ديدار هرچقدر تلاش مي کني و موقعيت به دست مي آوري با بدشانسي روبرو مي شوي. ما مي رويم که در ديدارهاي بعدي اين باخت را جبران کنيم و به همه ثابت کنيم پيکان هنوز همان تيم خوب قبلي است.
سرمربي پيکان درباره ديدار مقابل تراکتورسازي خاطرنشان کرد: تراکتورسازي جزو بهترين تيم هاي ايران است چه از نظر نفرات و چه از نظر مديريتي و چه از نظر کادر مربيگري بهترين ها در آن حضور داند. به دنبال اين هستيم که در برابر تراکتورسازي هم خوب فوتبال بازي کنيم و هم سه امتياز را به دست آوريم.
وي درباره آخرين وضعيت برهاني بيان داشت: برهاني همانطور که قبلا گفتم به درخواست خودش از جمع ما جدا شد و اين چند روز هم به خاطر اينکه در شرايط آمادگي بدني قرار داشته باشد با ما تمرين کرد و برايش آرزوي موفقيت مي کنيم.ضمن اينکه قرار است 9 بازيکن تيم هاي پايه اي که فردا به بزرگسالان اضافه شود که نامه آن را هم امروز تنظيم کرديم.
جلالي در پايان درباره اينکه آيا بازيکن ديگري جذب پيکان خواهد شد يا خير گفت:يک مهاجم مد نظر ماست اما آن را در فرصت مناسب جذب خواهيم کردبه دنبال بازيکني هستيم که تاثير مثبت داشته باشد.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.