تبلیغات

حمايت دخه‌‌آ از پوگبا و توصيه به هم‌تيمي فرانسوي‌اش

حمايت دخه‌‌آ از پوگبا و توصيه به هم‌تيمي فرانسوي‌اش

تسنيم/ دروازه‌بان شياطين سرخ ضمن حمايت از هم‌تيمي فرانسوي‌اش برابر انتقادات اخير به وي توصيه‌اي خاص کرد.
داويد دخه‌آ در حمايت از هم‌تيمي فرانسوي‌اش که در بازي اخير شياطين سرخ مقابل ليورپول نسبتاً ضعيف ظاهر شد و يک پنالتي هم به حريف داد، به شبکه تلويزيوني «اسکاي اسپورتس» گفت: پوگبا بازيکن واقعاً مهمي براي ما است. او در خط مياني فوق‌العاده است و در رختکن هم بازيکني خوش‌ رفتار محسوب مي‌شود.
وي افزود: زماني که شما شناخت زيادي از يک کشور، بازيکنان و فوتبالش نداريد، کار در ابتدا کمي سخت است، اما بايد جنگيد و بيشتر تمرين کرد. بايد سعي کرد و تمرکز کرد و خود را باور داشت. براي خود من هم ابتداي حضورم در منچستريونايتد دشوار بود. با فوتبالي جديد، بازيکناني جديد و زباني جديد اوضاع خيلي دشوار بود، اما خودم را باور داشتم و به تلاشم ادامه دادم.
دروازه‌بان اسپانيايي منچستريونايتد در پايان خاطرنشان کرد: در اين کشور و در هر کشور ديگري ممکن است مرتکب اشتباه شد. همه ما انسان هستيم. مرتکب اشتباه شدن براي دروازه‌بانان و بازيکنان امري عادي است.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.