تبلیغات

کدام نسخه اندرويد ناموفق‌تر است؟

کدام نسخه اندرويد ناموفق‌تر است؟

خراسان/ آخرين آمار جدول توزيع اندرويد نشان مي‌دهد که نسخه Froyo اندرويد که مي‌۲۰۱۰ توسط گوگل منتشر شد، درفهرست وجود نداردکه نشان‌ مي‌دهد اين نسخه اندرويد از گوشي‌ها خداحافظي کرده ونسخه Froyo اندرويد که شامل اندرويد 2.2 و 2.2.3 است، ديگر مورد استفاده قرار نمي‌گيرد.

اندرويد 7.0 نوقا که در سال ۲۰۱۶ عرضه شده ، تنها روي ۰.۵ درصد از گوشي‌هاي فعال وجود دارد. از سوي ديگر، اندرويد 7.1 نوقا شامل 0.2 درصد از کل 0.7 درصد اندرويد نوقا روي گوشي‌ها مي‌شود.اندرويد لالي‌پاپ که ۲۰۱۴ عرضه شده، با آمار 33.4 درصدي در صدر فهرست توزيع اندرويد قرار دارد. در حالي که 10.1 درصد از اندرويد لالي‌پاپ متعلق به اندرويد 5.0 است، اندرويد 5.1 نيز روي 23.3 درصددستگاه‌ها اجرا مي‌شود.

اندرويد 6.0 مارشمالو که سال ۲۰۱۵ منتشر شد، با کسب دومين رتبه از توزيع اندرويد، روي 29.6 درصددستگاه‌ها نصب شده است. اندرويد 4.4 کيت‌کت در رتبه بعدي قرار دارد. اين نسخه اندرويد که ۲۰۱۳ منتشر شده ، روي 22.6 درصد دستگاه‌ها در حال اجرا ست. همچنين نسخه جلي‌بين اندرويد روي 11.6 درصد دستگاه‌ها اجرا مي‌شود. آيس‌کريم ساندويچ ( 4.0.3 و 4.0.4) تنها 1.1 درصد آمار اندرويد و نان زنجبيلي با در دست داشتن نسخه‌هاي 2.3.3 تا 2.3.7 در نمودار توزيع اندرويد تنها يک درصد را به خود اختصاص داده است.

نظر شما چيست؟!

مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.