تبلیغات

خواهش روحانی از معلمان

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):   روحانی در مراسم افتتاح 549 پروژه‌ آموزشی، ورزشی و پژوهشی با اشاره به اینکه امروز به چنان قدرتی دست یافته‌ایم که با شش قدرت جهانی حرف می‌زنیم و حقوق خود را تثبیت می‌کنیم گفت:

* روزی می‌رسد که صورت جلسه مذاکرات منتشر می‌شود و می‌بینیم مذاکره کنندگان در 30 ماه چه کرده‌اند و چگونه با قدرت و استدلال و منطق سخن گفته‌اند.

*امروز وقتی روزنامه‌ها را می‌بینیم حتی وقتی علیه من نقدی می‌شود خوشحال می‌شوم که ما در کشوری هستیم که به راحتی نقدها گفته می‌شود؛ این آزادی ثمره انقلاب است.

* امروز باید همه برای توسعه دست به دست هم دهیم. چون برجام زمین را برای حرکت هموار کرده است و باید برای برجام 2 آماده شویم.

* برجام 2 تحول و توسعه کشور است. در یکی دو برنامه 5 ساله می‌توانیم چنان تحولی ایجاد کنیم که ایران تبدیل به کشوری توسعه یافته شود و در این راستا همه باید متحد شویم و بعد از انتخابات رقابت‌های حزبی را کنار بگذاریم و تحول بزرگ را در کشور ایجاد کنیم.

* دولت تمام تلاش خود را دارد تا مطالبات به حق معلمان را ادا کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار